Home Recenzje

Recenzje

Doktor Strange – recenzja

Redakcja
0
Doktor Strange to kolejny z nowej fali marvelowskich superbohaterów, który otrzymał własny film. Mocna obsada i nietypowe jak na MCU moce głównego bohatera zapowiadają solidną dawkę rozrywki. Ale czy tak jest w istocie? Przed Wami przedpremierowa recenzja.

Belfer – 1. odcinek [RECENZJA]

Redakcja
4
„Belfer” przez kilka miesięcy był zapowiadany w Canal+ jako „najbardziej oczekiwany serial tego roku”. Wiadomo – marketing rządzi się swoimi prawami, ale gdy stacja kablowa robi polską oryginalną produkcję to ZAWSZE warto się zainteresować. Oceniamy 1. odcinek serialu „Belfer”.

„Interstellar” – recenzja

Redakcja
1
 „Interstellar”, zanim pojawiło się w kinach, określano wieloma przymiotnikami z przedrostkiem „naj”. Najbardziej oczekiwany film sezonu, najbliższe realizmowi twarde SF, największe dzieło Nolana – było tego sporo i nie warto nawet wymieniać. Po wczorajszym wieczorze w kinie jestem jednak zmuszony dodać własny przymiotnik.

„Dracula: historia nieznana” – recenzja

Redakcja
0
Od piątku w kinach film „Dracula: historia nieznana”. Czy warto się wybrać do kina? Zapraszamy do naszej recenzji. Tytuł filmu „Dracula: historia nieznana” sugeruje, że widz będzie miał przyjemność poznać nową wersję historii o najsłynniejszym wampirze świata. Faktycznie, chociaż w większości jest to mieszanka znanych wątków i kalek, to wymowa filmu jest inna, niż klasyczne […]

„Pudłaki” – recenzja

Redakcja
0
Już w piątek kinach pojawi się nowa animacja od słynnego studia Laika zatytułowana „Pudłaki”. Czy podczas seansu będą dobrze się bawić młodsi, jak i starsi widzowie? Zapraszamy do naszej recenzji.