Home Recenzje

Recenzje

Uncharted: Zaginione dziedzictwo – recenzja gry

Redakcja
0
W grach z serii Uncharted wszystko kręciło się wokół dwóch rzeczy – głównego bohatera Nathana Drake’a i skarbów. Wygadany łowca przygód odszedł na zasłużoną emeryturę, a jego miejsce zajęły dwie drugoplanowe postacie znane z poprzednich części serii. Przed Wami recenzja gry Uncharted: Zaginione dziedzictwo.

Doktor Strange – recenzja

Redakcja
0
Doktor Strange to kolejny z nowej fali marvelowskich superbohaterów, który otrzymał własny film. Mocna obsada i nietypowe jak na MCU moce głównego bohatera zapowiadają solidną dawkę rozrywki. Ale czy tak jest w istocie? Przed Wami przedpremierowa recenzja.

Belfer – 1. odcinek [RECENZJA]

Redakcja
4
„Belfer” przez kilka miesięcy był zapowiadany w Canal+ jako „najbardziej oczekiwany serial tego roku”. Wiadomo – marketing rządzi się swoimi prawami, ale gdy stacja kablowa robi polską oryginalną produkcję to ZAWSZE warto się zainteresować. Oceniamy 1. odcinek serialu „Belfer”.

„Interstellar” – recenzja

Redakcja
1
 „Interstellar”, zanim pojawiło się w kinach, określano wieloma przymiotnikami z przedrostkiem „naj”. Najbardziej oczekiwany film sezonu, najbliższe realizmowi twarde SF, największe dzieło Nolana – było tego sporo i nie warto nawet wymieniać. Po wczorajszym wieczorze w kinie jestem jednak zmuszony dodać własny przymiotnik.