Home Newsy Co powiedział Bogusław Linda o Powidokach i Wajdzie? Tego chyba nikt się nie spodziewał

Co powiedział Bogusław Linda o Powidokach i Wajdzie? Tego chyba nikt się nie spodziewał

Co powiedział Bogusław Linda o Powidokach i Wajdzie? Tego chyba nikt się nie spodziewał

Powidoki Andrzeja Wajdy walczą o nominację do Oscarów. W ramach promocji, Bogusław Linda udzielił wywiadu prestiżowemu serwisowi Deadline. Nie zgadniecie, co i jak powiedział…

filmyfantastyczne.pl/tag/powidoki to opowieść o wybitnym polskim malarzu Władysławie Strzemińskim, który stara się walczyć z uciskiem władz i pozostaje wierny drodze, której wybrał. W głównej roli Bogusław Linda. To polski kandydat do Oscara. Wybór ten niezbyt nam się spodobał.

Aktualnie film jest promowany w USA – w ramach tego producenci i Bogusław Linda starają się, by o Powidokach było głośno. W sieci pojawił się średnio zmontowany wywiad, w którym aktor opowiada o filmie, w dość… niekonwencjonalny sposób.

Czy wulgarne słowa, nawet w kontekście ostrego żartu, są na miejscu? Niestety sam wywiad jest dość średnio zmontowany, więc ciężko wyłapać, czy rozmowa była aż tak bardzo luźna, czy też Bogusław Linda zwyczajnie ostro zażartował w charakterystyczny dla siebie sposób? Samo tłumaczenie zostało ocenzurowane.

Powidoki – premiera ostatniego filmu Andrzeja Wajdy w Polsce 13 stycznia 2017 roku.

Comment(2)

  1. „Nie zgadniecie, co i jak powiedział…”. Ojej. Skoro ma być chwytliwie, to do końca. „Filmowcy go nienawidzą” albo co…

  2. Boguś… Brakowało mi tu jeszcze, żeby wtrącił tak mimochodem „do samego końca mojego lub Jej”.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *