Home Newsy Czy to oficjalne logo serialu Wiedźmin? Wyjaśniamy zamieszanie

Czy to oficjalne logo serialu Wiedźmin? Wyjaśniamy zamieszanie

Czy to oficjalne logo serialu Wiedźmin? Wyjaśniamy zamieszanie

Jakie będzie logo serialu Wiedźmin? Showrunnerka serialu wrzuciła kilka zdjęć z prac nad produkcją, jednak ostatecznie je wykasowała. Wśród fanów zaś wybuchło zamieszanie. O co chodzi? Wyjaśniamy.

Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu Wiedźmin zaczęła się dzielić z fanami pracą nad serialem Wiedźmin na swoim twiterze. Wrzuciła także powyższe zdjęcie na którym znajduje się mapa z zaznaczonymi miejscami oraz fragment logo serialu.

Fani od razu zauważyli, że logo bardzo mocno przypomina to, które używane jest w serialu Vikings. Trudno się nie zgodzić – koncept jest niezwykle podobny do tego, jaki stosuje serial kanału History.

Lauren S. Hissrich ostatecznie zdjęcie z twittera usunęła i zastąpiła je nowym czerni i bieli, ale już przedstawiające samą mapę.

 

Otrzymaliśmy potwierdzenie w sprawie logo

My zaś z wiarygodnego źródła otrzymaliśmy potwierdzenie, że to NIE JEST OFICJALNE LOGO WIEDŹMINA. To placeholder, czyli mówiąc wprost – grafika, która zostanie zastąpiona inną, gdy tylko powstanie i zostanie zaakceptowana. Czekamy więc na więcej informacji i wyczekujemy daty premiery!

ZOBACZ TAKŻE: Wikingowie: fakty i mity. Zobacz za darmo świetny serial dokumentalny

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *