Home Newsy I Ty możesz zostać Pogromcą Duchów! Nowa aplikacja na telefon spełnia marzenia

I Ty możesz zostać Pogromcą Duchów! Nowa aplikacja na telefon spełnia marzenia

I Ty możesz zostać Pogromcą Duchów! Nowa aplikacja na telefon spełnia marzenia

Chyba każdy fan Pogromców Duchów marzył o własnych przygodach w świecie wypełnionym upiorami wszelkiej maści i rozmiarów. Dziś, za sprawą gry Ghostbusters World, takie pragnienia mogą zostać spełnione!

Pogromcy Duchów z 1984 roku stali się tytułem kultowym, na stałe zakorzeniając się w globalnej popkulturze. Niestety, pomimo gigantycznego sukcesu widowiska, jego obsada nie była skłonna do ponownego stawienia się na planie filmowym. Zamiast aktorskiej kontynuacji, studio zdecydowało się na realizację animowanego serialu The Real Ghost Busters (w Polsce przetłumaczonego jako… Prawdziwe Duchołapy). Sukces kreskówki zachęcił aktorów do powrotu do franczyzy – Pogromcy Duchów 2 ujrzeli światło dzienne w 1989 roku.

Niestety, tym razem marka nie osiągnęła oczekiwanych zarobków. Seria spotkała się również z umiarkowanie pozytywnym przyjęciem ze strony fanów i krytyków. Rozczarowany Bill Murray zapowiedział, że Pogromcy Duchów 3 nigdy nie ujrzą światła dziennego. W 2016 roku marka otrzymała damski reboot.

Ghostbusters World

Jeśli jesteście rozczarowani Pogromcami Duchów sprzed 2 lat i chcecie sami złapać kilka wrogich upiorów, twórcy ze studia Columbia Pictures opracowali dla Was nową aplikację na telefon! Ghostbusters World to gra rozszerzonej rzeczywistości, której sposób rozgrywki przypomina Pokemon Go. Na potrzeby tytułu stworzono szereg nowych duchów, jednak fani franczyzy wciąż będą mogli spotkać upiory, znane z serialu animowanego, filmów, a nawet komiksów.

Nie jest to pierwsze przedsięwzięcie, próbujące powtórzyć fenomen Pokemon Go. Również uniwersum Harry’ego Pottera ma doczekać się podobnej gry rozszerzonej rzeczywistości.

Aplikacja będzie dostępna w systemie Android oraz iOS. Tylko pamiętajcie – nie krzyżujcie strumieni!

Zobaczcie zapowiedź Ghostbusters World:

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *