Home Newsy Jak będzie wyglądał Henry Cavill jako Wiedźmin? Świetne przeróbki

Jak będzie wyglądał Henry Cavill jako Wiedźmin? Świetne przeróbki

Jak będzie wyglądał Henry Cavill jako Wiedźmin? Świetne przeróbki

Klamka zapadła: Henry Cavill został odtwórcą Geralta z Rivii. Niedawno poznaliśmy pierwsze nazwisko w obsadzie serialu Wiedźmin. Fani uruchomili już programy graficzne – zobaczcie, jak w ich interpretacji będzie wyglądał Henry Cavill jako Wiedźmin.

Netflix realizuje obecnie serial Wiedźmin, bazujący na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Polski bohater fantasy na stałe wpisał się do kanonu popkultury za sprawą serii gier, realizowanych przez CD Projekt Red. Na szczęście telewizyjna produkcja odniesie się do literackiego pierwowzoru – tak przynajmniej zapowiedziała showrunnerka serii, Lauren E. Schmidt. Nie przeszkodziło to fanom franczyzy zrealizować kilku grafik w oparciu o ikonografię z gier komputerowych. Większość prezentowanych niżej fotosów bazuje na materiałach z Wiedźmina 3.

Wiedźmin – co wiemy o serialu Netflixa?

Henry Cavill jakiś czas temu sugerował, że jest wielkim fanem serii, a możliwość zagrania rodzimego łowcy potworów byłaby dla niego wielkim wyróżnieniem. Niemal wszyscy dziennikarze i komentatorzy zignorowali wtedy wypowiedź aktora. Wielokrotnie słyszy się, jak wielkie hollywoodzkie nazwiska, zapytane o możliwość udziału w którymś z głośnych tytułów, niemal natychmiastowo stwierdzają, że nie miałyby nic przeciwko potencjalnemu angażowi. Ostatnio podobna sytuacja miała miejsce przy okazji Toma Cruise’a – gwiazdor Mission: Impossible – Fallout zapowiedział, iż z chęcią weźmie udział w filmie o Zielonych Latarniach. Większość podobnych wypowiedzi nie znajduje odbicia w rzeczywistości.

Odtwórca Supermana w kinowym uniwersum DC nie rzuca słów na wiatr. W stroju Geralta z Rivii wejdzie na plan zdjęciowy na początku listopada 2018 roku. Pod znakiem zapytania stoją pozostałe nazwiska w obsadzie. Dotąd poznaliśmy zaledwie kilka materiałów z przesłuchań. Czas pokazał, że nie mają one większego znaczenia w rzeczywistym kastingu. Wcześniej widzieliśmy, że o rolę Wiedźmina ubiegał się 47-letni Max Beesley – kandydat z jasnych przyczyn nie został zaangażowany do projektu (wystarczy zobaczyć materiał zza kulis, by zrozumieć, dlaczego łowca potworów nigdy nie zostanie zagrany przez Brytyjczyka). Premiera serialu zaplanowana na 2020 rok.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Henry Cavill jako Geralt z Rivii – fanowskie grafiki i plakaty:

Poniższa grafika przedstawia z kolei fanowską wizję Henry’ego Cavilla w roli Supermana. Amatorska interpretacja Człowieka ze stali wpisuje się w narrację poświęconą Wiedźminowi. Henry Cavill bez brody i z długimi włosami przypomina nastoletniego fana Slayera. Przy okazji wcielenia się w Geralta z Rivii zarost wydaje się obowiązkowy!

ZOBACZ TAKŻE: Kto powinien zagrać Wiedźmina? Bukmacherzy typują. Ciekawe wybory!

Comment(2)

  1. Dlaczego do ch..a wszyscy opierają się na Geralcie z gry? KSIĄŻKI CZYTAĆ MATOŁY!

    1. Ponieważ łatwiej jest zrobić wizualizacje na podstawie już gotowych materiałów, a jak wiadomo takie posiadamy tylko z gry

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *