Home Newsy Jaki jest tytuł Spider-Mana 2? Marvel w zabawny sposób ogłosił nazwę kontynuacji Homecoming

Jaki jest tytuł Spider-Mana 2? Marvel w zabawny sposób ogłosił nazwę kontynuacji Homecoming

Jaki jest tytuł Spider-Mana 2? Marvel w zabawny sposób ogłosił nazwę kontynuacji Homecoming

Wcielający się w Spider-Mana Tom Holland zasłynął z braku dyskrecji przy okazji udzielania wywiadów. Spoilery – prócz dubbingu i Patryka Vegi – to największe zło współczesnej kinematografii. Niestety, właśnie ich dopuszcza się młody odtwórca postaci. Marvel postanowił przeobrazić wadę Hollanda w żart i w zabawny sposób ogłosił nazwę drugiego filmu o Człowieku-pająku.

Tom Holland nie potrafi trzymać języka za zębami. Wada ta jest powszechna do tego stopnia, że przy okazji wywiadów promujących Avengers: Wojnę bez granic, studio Marvela przydzieliło mu nadzorującego Benedicta Cumberbutcha. Na szczęście dwójka aktorów szybko się polubiła, a wspólne rozmowy przybrały formę zabawnych dialogów z licznymi ripostami. Tym razem przedstawiciele MCU postanowił przekuć wadę odtwórcy postaci Człowieka-pająka w zaletę. Stosując gadatliwość Hollanda, ogłosili podtytuł Spider-Mana 2. Jak zatytułowana została kontynuacja Homecoming? Zobaczcie sami!

Marvel w zabawny sposób ogłosił nazwę kontynuacji Spider-Man: Homecoming

Współcześni twórcy największych kinowych i serialowych franczyz boją się wszelkich wycieków z planów produkcji. Klasykiem w tym przypadku jest ekipa pracująca nad 8. sezonem Gry o tron. Stworzono kilka alternatywnych zakończeń serialu, a obsada otrzymała na swoje cyfrowe skrzynki specjalne, samozniszczalne scenariusze! Marvel również trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o wyciek informacji do internetu. Choć Avengers 4 trafi na ekrany kin już za kilka miesięcy, widzowie na całym świecie wciąż nie znają szczegółów fabuły filmu, ani nawet jego tytułu. Ze Spider-Manem 2 sprawa wygląda nieco inaczej…

W trakcie ACE Comic Conu aktor nagrał krótkie wideo na swoim Instagramie, w którym przeprasza swoich fanów, że w trakcie imprezy nie zdradził żadnych informacji na temat Spider-Mana 2. Przyznał przy tym, iż sam jest nieco zdezorientowany, gdyż jego postać zginęła w Avengers 3. Nie potrafi zatem orzec, jak potoczą się losy całego uniwersum. Przedstawiciele Marvela dopiero przesłali mu scenariusz kontynuacji Homecoming, z którym Holland chce się jak najszybciej zapoznać. Na potwierdzenie tych słów aktor podnosi teatralnie swojego iPada. Bystre oko widza momentalnie dostrzeże tytuł produkcji: Spider-Man: Far From Home.

Zobacz zabawny materiał, w którym Tom Holland spoileruje, jaki jest tytuł Spider-Mana 2:

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

A post shared by ✌️ (@tomholland2013) on

Tytuł został potwierdzony przez głowę MCU

Plotki albo wygłupy? Nic bardziej mylnego! Informację potwierdził sam Kevin Feige. W rozmowie z portalem CinemaBlend wyznał:

Nie zdradzę, jakie znaczenie dla całej produkcji posiada ten tytuł. Ze względu na wiele alternatywnych interpretacji, podoba mi się równie mocno, co Homecoming. Cieszę się również, że możemy kontynuować „domowy” motyw w nazewnictwie tej serii, wtłaczając przy tym symbol Spideya w słowo „home”.

Premiera Spider-Man: Far From Home zaplanowana została na lipiec 2019 roku (oczywiście, jeśli superbohater zmartwychwstanie w Avengers 4, choć wobec tej kwestii nie miałbym najmniejszych wątpliwości).

ZOBACZ TAKŻE: Avengers: Wojna bez granic – ile czasu ekranowego otrzymał każdy z superbohaterów?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *