Home Newsy Jakie są najpopularniejsze seriale w Polsce wg Googla? Polacy mają FATALNY gust

Jakie są najpopularniejsze seriale w Polsce wg Googla? Polacy mają FATALNY gust

Jakie są najpopularniejsze seriale w Polsce wg Googla? Polacy mają FATALNY gust

Google podało 10 najpopularniejszych seriali, jakie wyszukiwali Polacy w wyszukiwarce. I wiecie co? To jakaś alternatywna rzeczywistość.

Mogłoby się wydawać, że takie tytuły jak Gra o tron, Stranger Things i wiele innych seriali od HBO czy też Netflixa, znajdzie się w polskich trendach Googla. To przecież niemożliwe, by produkcje które mają tak niesamowite akcje promocyjne (niedawna rewelacyjna akcja w Warszawie związana ze Stranger Things), nie były popularne. Nic bardziej mylnego.

W wyszukiwaniach polskiego Googla rządzą seriale, które lecą w ramówkach TVP, TVN czy Polsatu. Czy kojarzycie takie seriale jak Sekrety ojca, Cena miłości, Grzech Fatmagul, Elif i Tylko z tobą? Zapewne nie. Spokojnie – my tylko wiemy, że istnieją. Jest jednak ten drugi, telewizyjny świat, który ma się dobrze, ale niestety ma przy okazji żenującą ramówkę.

Oto 10 najpopularniejszych seriali wg Googla w Polsce:

10. Sekrety ojca

9. Cena miłości

8. Belle Epoque

7. Trzynaście powodów

6. Riverdale

5. Grzech Fatmagul

4. Elif

3. Diagnoza

2. Tylko z tobą

1. Ucho Prezesa
Z seriali, które z pewnością Wy kojarzycie to Belle Epoque (bo pierwszym zwiastunem byliśmy zachwyceni), Trzynaście powodów (Netflix), Riverdale (dystrybucja – Netflix) i Ucho Prezesa (Showmax). O reszcie lepiej nie wspominać. Oficjalnie – większość Polaków ma fatalny gust. Albo po prostu wielu widzów jest tak leniwa, że obejrzy wszystko, co podsuną im ogólnopolskie stacje telewizyjne. Smutne, ale chyba prawdziwe.

ZOBACZ TAKŻE: Tego serialu science fiction NIE MOŻECIE przegapić! Netflix tworzy coś wielkiego

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *