Home Newsy Kiedy premiera serialu Wiedźmin? Być może szybciej niż się spodziewamy!

Kiedy premiera serialu Wiedźmin? Być może szybciej niż się spodziewamy!

Kiedy premiera serialu Wiedźmin? Być może szybciej niż się spodziewamy!

Kiedy premiera serialu Wiedźmin od Netflixa? Serwis naEKRANIE.pl donosi, że ma w tej sprawie wiarygodne informacje. Czyżby to była prawda o przygody Geralta mielibyśmy zobaczyć już niedługo?

Niedawno pojawiły się oficjalne informacje, kto będzie głównym showrunnerem serialu. Lauren Schmidt będzie odpowiadać za główny rozwój serialu w postaci scenariusza, castingów oraz wiele wyborów odnośnie przyszłości serialu. Lada moment spodziewamy się pierwszych wyborów aktorów. Nam nie do końca wybór akurat tej osoby się podoba, o czym więcej pisaliśmy tutaj.

Kiedy premiera Wiedźmina?

Jak donosi popularny serwis naEKRANIE.pl, (który dowiedział się z własnych źródeł) planowana data premiery serialu Wiedźmin to okolice listopada 2018 roku. Informację te jednak należy wciąż traktować jako nieoficjalną.

Czy nie za szybko? Niekoniecznie

Prace nad Wiedźminem trwają od pewnego czasu i jesteśmy pewni, że są już na większym etapie, niż nam wszystkim się wydaje. Dlatego nie dziwi nas tak szybka ewentualna data premiery. Bo nie wierzymy, że prace nad scenariuszem jeszcze się nie zaczęły. Zapewne są już na bardzo zaawansowanym etapie. Obstawiamy, że preprodukcja to już wręcz temat zakończony.

Tomek Bagiński i Jarosław Sawko reżyserami. A kto zagra Geralta?

Liczymy przede wszystkim na ogłoszenie, kto zagra Geralta. Ciekawe czy coś będzie się zgadzać z naszymi typami? Przypomnijmy, że przynajmniej jeden odcinek ma reżyserować Tomasz Bagiński oraz Jarosław Sawko z Platige Image. A na ten moment możemy sobie nieco pomarzyć, jak mogłoby wyglądać intro do Wiedźmina, a w ramach oczekiwań – zobaczyć świetny czeski film krótkometrażowy.

ZOBACZ TAKŻE: Polski film w świecie Wiedźmina? Premiera już w 2018 roku!

Źródło: naEKRANIE.pl

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *