Home Newsy Kogo zobaczymy w Avengers 4? Chyba poznaliśmy kilka odpowiedzi

Kogo zobaczymy w Avengers 4? Chyba poznaliśmy kilka odpowiedzi

Kogo zobaczymy w Avengers 4? Chyba poznaliśmy kilka odpowiedzi

Do sieci wyciekła grafika konceptualna Avengers 4. Choć twórcy nie potwierdzili jeszcze jej autentyczności, pojawia się wiele szczegółów skłaniających do uważania ją za prawdziwą. Wiemy, którzy superbohaterowie powrócą do filmu!

Traumatyczną batalię z Thanosem przetrwała zaledwie garstka superbohaterów, znanych z pierwszej odsłony Avengers (dodatkowo również kilka postaci z franczyzy Strażników Galaktyki). Teraz herosi połączą siły z Kapitan Marvel, by odwrócić zgubne działanie Rękawicy Nieskończoności. W ich szeregach pojawią się również superbohaterowie, którzy nie mieli okazji zaistnieć w Wojnie bez granic. Jacy? Grafika konceptualna odpowie na Wasze pytanie.

Kogo zobaczymy w Avengers 4? Oto odpowiedź:

Do kinowego uniwersum Marvela powróci Hawkeye, Ant-Man oraz Kapitan Marvel (za kilka miesięcy debiutująca w pierwszym solowym widowisku). Dodatkowo część superbohaterów ubrano w koszmarne, obcisłe kostiumy. Na szczególną uwagę zasługuje strój Hulka – zielony olbrzym wygląda, jakby żywcem został wyjęty z pierwszego składu kinowych X-Men… albo szemranego „lateksowego” klubu z Dzielnicy czerwonych latarni. O Hulka opiera się Czarna Wdowa. Najwyraźniej twórcy powrócą do romantycznej relacji między dwójką bohaterów, rozwijającą się w Czasie Ultrona, ledwie napomkniętą w poprzednim filmie.

Pytania rodzi również przestrzeń, w której osadzeni zostali superbohaterowie – ewidentnie nie przypomina ona żadnego zakątka naszej planety. Czyżby nadchodzące widowisko zostało osadzone gdzieś w odległej galaktyce? Pojawia się też inne pytanie: jaką rolę odegra w filmie Thanos? Jego złowieszczy plan został już zrealizowany, najpotężniejszy łotr nie posiada zatem żadnych motywacji. A skoro o nim mowa, druga grafika konceptualna zdradza wizerunek kosmity oraz jego nową broń:

W wypadku powyższej grafiki zastanowiłbym się, na ile nie stanowi ona konceptu sylwetki Thanosa, stworzonego na potrzeby Wojny bez granic. Rękawica Nieskończoności nie wygląda tutaj na szczególnie zdeformowaną, jak miało to miejsce w przypadku finału Avengers 3. Z drugiej strony Thanos został przyodziany w nową zbroję – czyżby szykował się do starcia z Thorem?

Stary znajomy powróci z martwych!

W sieci zadebiutowała również trzecia grafika konceptualna filmu. Wygląda na to, że jeden z superbohaterów – a dokładnie Vision – powróci z martwych po nieuchronnej śmierci w finale Wojny bez granic. Wielu fanów spekulowało, że Shuri udało się skopiować Kamień Nieskończoności z głowy herosa. Jeśli grafika okaże się prawdziwa, może okazać się, że jedynym permanentnym zgonem w Avengers 3 była śmierć części Asgardczyków z Lokim na czele.

Zapytacie: a Gamora? Skoro twórcy pragną przywrócić do żywych tak nieistotną postać jak Vision, członkini Strażników Galaktyki ma niemal 100% szanse na powrót do serii. Zwłaszcza, że jej dusza uwięziona została w Kamieniu Dusz. Wystarczy odwrócić jego działanie, by kosmitka po raz kolejny wyruszyła w odległą galaktykę u boku Star-Lorda.

ZOBACZ TAKŻE: Avengers: Wojna bez granic – ile czasu ekranowego otrzymał każdy z superbohaterów?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *