Home Newsy Muzyka do nowego „Obcego” nagrywana w Polsce!

Muzyka do nowego „Obcego” nagrywana w Polsce!

Muzyka do nowego „Obcego” nagrywana w Polsce!

Zdjęcia do filmu „Obcy: Przymierze” (Alien: Covenant) się już skończyły, zaś teraz trwa postprodukcja. Bardzo duże znaczenie dla filmu z pewnością będzie miała muzyka. Nagranie ścieżki dźwiękowej właśnie trwa w… Polsce!

Muzykę do filmu Ridleya Scotta tworzą Stefan Behrish, Stephen Barton, Harry Gregson – Williams. Kompozytorzy pracują w Alvernia Studios w pobliżu Krakowa. Trzeba przyznać, że studio swoim wyglądem pasuje idealnie. Nie wierzycie? Po tym zdjęciu zmienicie zdanie:

Muzyka do Obcego w Polsce
Fot. Alvernia Studios

W studiu znajduje się cała orkiestra, która pracuje nad klimatyczną ścieżką dźwiękową. Jak widać na poniższych fotkach udostępnionych przez Magdę Urbańską, ekipie towarzyszy metalowa statua Obcego. Czyli wszystko jest w jak najlepszym porządku:

Dodatkowo warto zobaczyć oficjalne zdjęcia od Alvernia Studios:

obcymuzyka4
Fot. Alvernia Studios
obcymuzyka2
Fot. Alvernia Studios
obcymuzyka1
Fot. Alvernia Studios
obcymuzyka3
Fot. Alvernia Studios

O ile sam „Prometeusz” wzbudzał różne opinie, o tyle jednego zarzucić mu nie można. Ścieżka dźwiękowa trzymała poziom i znakomicie budowała atmosferę zaszczucia:

 

O czym będzie „Obcy: Przymierze”?

„Obcy: Przymierze” to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film „Prometeusz”. Statek osadniczy „Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy „Prometeusza”. (opis dystrybutora)

„Obcy: Przymierze” – kiedy premiera?

Film „Obcy: Przymierze” w reżyserii Ridleya Scotta zadebiutuje w polskich kinach 4 sierpnia 2017 roku – tego samego dnia co w USA.

Źródło: własne

1"Obcy: Przymierze" - zdjęcia z planu

Obcy Przymierze - zdjęcie z planu
Fot. 20th Century Fox

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *