Home Newsy O czym może być nowy Matrix? Ten pomysł nam się podoba!

O czym może być nowy Matrix? Ten pomysł nam się podoba!

O czym może być nowy Matrix? Ten pomysł nam się podoba!

Nie milkną echa związane z nową wersją Matrixa. O czym miałby opowiadać nowy film? Pomysł, który pojawił się w zachodnich mediach bardzo nam się podoba!

Scenarzysta o nowym Matrixie

Scenarzysta Zak Peen, który przymierzany jest do pracy przy nowej wersji zdradził w wywiadzie, że jego zdaniem nikt nie powinien rebootować Matrixa. Czy chce zobaczyć nowe historie w tym uniwersum? Odpowiedział, że tak. Dodał również, że osoby znające komiksy i Animatrixa znają właściwy kierunek, ale nie może zdradzić nic więcej na ten moment.

O czym nowy Matrix? Ciekawy pomysł

Pojawiły się również spekulacje, że w głównej roli miałby wystąpić Michael B. Jordan, który po roli w Creed staje się jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood. Zachodni portal Birth Movies Death powołując się na swoje źródła donosi, że studio myśli o przedstawieniu historii młodego Morfeusza.

Matrix Morfeusz
Fot. movieweb

Film miałby stać się początkiem serii filmów należących do jednego uniwersum, jak ma to miejsce w przypadku filmów Marvela z MCU czy też rozbudowywania Gwiezdnych wojen w postaci spin-offów.

Jesteśmy na tak!

Warner Bros. nie komentuje jednak tych doniesień, więc należy je traktować jako plotki. Musimy jednak przyznać, że bardzo się nam one podobają. O ile w reboot Matrixa szczerze nie wierzymy i uważamy to za najbardziej chybiony pomysł, o tyle stworzenie nowych historii to bardzo ciekawy kierunek, pozwalający na nowo wejść do tego niesamowitego uniwersum wykreowanego przez Wachowskie.

ZOBACZ TAKŻE: Matrix nic się nie zestarzał. Tak wyglądało to od kuchni

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *