Home Newsy Obcy, Terminator, Conan i inni kultowi bohaterowie w wersji anime. Chcielibyście zobaczyć takie wersje?

Obcy, Terminator, Conan i inni kultowi bohaterowie w wersji anime. Chcielibyście zobaczyć takie wersje?

Obcy, Terminator, Conan i inni kultowi bohaterowie w wersji anime. Chcielibyście zobaczyć takie wersje?

W dobie postmodernizmu nikogo nie powinny już dziwić tak zwariowane projekty, jak Batman Ninja czy pełnometrażowy film o emotkach. Podobne przedsięwzięcia realizowane są zarówno przed komercyjne molochy, jak i prywatne osoby ze środowisk fanowskich. Tak też sprawa wygląda z doskonałą grafiką, na której Obcy, Terminator, Mortal Kombat i nie tylko, są w wersji anime!

Anime nigdy nie przedarło się do najwyższych warstw globalnego mainstreamu, jednak wciąż na świecie odnaleźć można rzesze oddanych miłośników japońskich animacji. Najlepszym tego dowodem może być nowy repertuar Netfllixa, który zapewnia powstanie 2. sezonu Aggretsuko oraz ujawnia daty premier 2. sezonu Castelvanii (26 października) oraz pełnometrażowego Godzilla: City on the Edge of Battle (18 lipca). Jak wyglądałaby popkultura, gdyby większość kultowych tytułów namalowana została kreską anime?

Obcy, Terminator i Mortal Kombat w wersji anime

Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Dmitry Grozov. Artysta przerobił tak popularne postacie, jak Terminator, Obcy, wojownicy z franczyzy Mortal Kombat oraz bohaterowie Łowcy Androidów. Zaczerpnął sceny z poszczególnych filmów, a następnie przetransformował je na styl anime. Zachwyca zwłaszcza dbałość o detale, jak błysk w oczach androidów z popularnej franczyzy Blade Runnera. Więcej prac Grozova możecie zobaczyć na oficjalnej stronie artysty. Poniżej prezentujemy kilka z jego najwybitniejszych grafik.Mortal Kombat w wersji anime:

Terminator 2: Dzień Sądu w wersji anime:

Blade Runner w wersji anime:

Pozostałe słynne filmy w wersji anime:

ZOBACZ TAKŻE: Ghost in the Shell: ciekawostki o słynnym cyberpunkowym anime

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *