Home Newsy OFICJALNIE: Henry Cavill zagra Wiedźmina w serialu Netflixa!

OFICJALNIE: Henry Cavill zagra Wiedźmina w serialu Netflixa!

OFICJALNIE: Henry Cavill zagra Wiedźmina w serialu Netflixa!

Kto zagra Wiedźmina? Po długich miesiącach oczekiwań w końcu dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w Geralta z Rivii. Odtwórcą ikonicznego Wiedźmina został sam Henry Cavill. Informację oficjalnie potwierdził aktor oraz Netflix, który zajmuje się produkcją serialu.

Zdjęcia do Wiedźmina rozpoczną się na początku listopada 2018 roku i potrwają aż do maja 2019 roku. Najwyższy czas, aby poznać obsadę produkcji. Dotąd proponowane castingi aktorów i aktorek nie zachwycały. Widzowie na całym świecie mogli zapoznać się z przesłuchaniem Maxa Beesleya – pasował do roli Wiedźmina jak Michał Żebrowski. Pośród natłoku informacji również Henry Cavill zasugerował, że z chęcią wcieliłby się w Geralta z Rivii. Wiadomość została właściwie zignorowana. W sieci często pojawia się informacja o znanym aktorze, który pragnie zagrać w głośnym tytule. Większość takich newsów okazuje się nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości. W przypadku Cavilla będzie inaczej. Aktor naprawdę zostanie Wiedźminem!


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Henry Cavill zagra Wiedźmina

Henry Cavill najlepiej znany jest z roli Supermana w kinowym uniwersum DC. Obecnie możecie podziwiać go na dużym ekranie przy okazji Mission: Impossible – Fallout, jednak to nie wszystko! Obecnie aktor postanowił wcielić się w Geralta z Rivii, bohatera serii fantasy pióra Andrzeja Sapkowskiego. Cavill potwierdził informację na swoim Instagramie:

Netflix również potwierdził powyższą informację – równocześnie ogłosił, że serial będzie posiadał 8 odcinków. Wierząc wcześniejszym wiadomościom, każdy z nich będzie liczył sobie około godziny długości:

Jak może wyglądać Henry Cavill w roli Wiedźmina? Fani zdradzają odpowiedź:

Wiedźmin – serial Netfliksa. Co wiemy o produkcji?

Pozostaje trzymać kciuki, by pozostały casting przebiegł w równie owocny sposób. Dotąd poznaliśmy kilka kandydatek do roli Yennefer. Niestety, żadna z nich nie usatysfakcjonowała nas w pełni (zwłaszcza negatywnym echem odbiło się przesłuchanie Nickie Azzam). Serial powstanie w Budapeszcie, na Słowacji oraz w Afryce Południowej. Jego premiera zaplanowana została na 2020 rok.

ZOBACZ TAKŻE: Thorgal: będzie serial na podstawie komiksów

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *