Home Newsy Pamiętacie Kapitana Planetę? Powstaje film! A co tam robi DiCaprio?

Pamiętacie Kapitana Planetę? Powstaje film! A co tam robi DiCaprio?

Pamiętacie Kapitana Planetę? Powstaje film! A co tam robi DiCaprio?

Pamiętacie Kapitana Planetę? Powstanie hollywoodzki film z tym „superbohaterem” w roli głównej! A co z tym wszystkiego wspólnego ma Leonardo DiCaprio?

Kapitan Planeta to kultowy serial animowany, który był emitowany w pierwszej połowie lat 90. Bogini Ziemi, Gaja, powołała do życia drużynę Planetarian. Pięcioro nastolatków z różnych zakątków świata obdarzone było magicznymi pierścieniami, które odpowiadało innemu żywiołowi. Walczyli z wielkimi korporacjami niszczącymi naturę, a gdy nie mogli sobie poradzić, na pomoc wzywali Kapitana Planetę.

Kto pamięta czołówkę serialu animowanego?

Kapitan Planeta i Leonardo DiCaprio?

Na podstawie słynnej animowanej serii powstaje pełnometrażowy film. Spokojnie – Leonardo DiCaprio nie wcieli się w Kapitana Planetę, lecz wraz ze swoim studiem Appian Way oraz z Paramount Pictures zajmie się produkcją. Scenariusz do kinowej wersji napiszą Glen Powell i Jono Matt.

Premiera filmu o Kapitanie Planecie na tę chwilę nie jest znana.
Przypomnijmy, że już niedługo otrzymamy też kinową wersję innego popularnego serialu z dzieciństwa – Power Rangers! Moda na przywracanie zapomnianych bohaterów do życia trwa?

To nie pierwsza próba sfilmowania Kapitana Planety – w 2013 roku powstał fanowski „fałszywy zwiastun” aktorskiej wersji:

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *