Home Newsy Pamiętacie Żołnierzy kosmosu? Powstanie nowa wersja

Pamiętacie Żołnierzy kosmosu? Powstanie nowa wersja

Pamiętacie Żołnierzy kosmosu? Powstanie nowa wersja

Pamiętacie film Żołnierze kosmosu z 1997 roku? Jeśli nie, to Hollywood Wam przypomni – powstanie nowa wersja.

Za całość będzie odpowiedzialna Columbia Pictures, która chce wskrzesić markę – nowi Żołnierze kosmosu nie mają mieć nic wspólnego z oryginałem z 1997 roku w reżyserii Paula Verhoevena i kolejnymi częściami tworzonymi na rynek DVD.

Za remake Żołnierzy kosmosu odpowiadać będą scenarzyści Mark Swift i Damian Shannon. Nie wróży to niestety nic dobrego – wcześniej panowie pracowali przy Freddy kontra Jason, zaś aktualnie – przy nowej wersji Słonecznego Patrolu. Twórcy zapowiadają, że to nie będzie typowy remake lecz coś zupełnie innego. Co dokładnie? Czekamy na więcej szczegółów.
Przypomnijmy, że film Żołnierze kosmosu z 1997 był luźną ekranizacją słynnej powieści Roberta E. Heinleina. Fabuła skupiała się na walce rasy ludzkiej z olbrzymimi robalami. Największe kontrowersje wzbudzał jednak ogólny wydźwięk polityczny.

Film po latach stał się kultowy – trafił również do naszego zestawienia TOP 10: najlepsze filmy science fiction. Do dzisiaj zachwycają tradycyjne efekty specjalne, oparte na animatronice.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *