Home Newsy „Power Rangers”: pierwszy zwiastun. Zapomnijcie o tym, co było kiedyś!

„Power Rangers”: pierwszy zwiastun. Zapomnijcie o tym, co było kiedyś!

„Power Rangers”: pierwszy zwiastun. Zapomnijcie o tym, co było kiedyś!

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Power Rangers”. I trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę ciekawie! Sprawdźcie sami.

Pierwszy zwiastun „Power Rangers” zadebiutował na trwającym właśnie New York Comic Con. Poniżej zobaczyć możemy głównych bohaterów, którzy zdobywają moce dające im ogromną siłę.

Poniższy zwiastun pokazuje zupełnie inne oblicze „Power Rangers”. Jeśli wciąż macie w głowie lateksowe i kolorowe kostiumy i zabawnych Kitowców walczących z głównymi bohaterami, to po tym zwiastunie już nigdy tak na tę serię nie spojrzycie. Zapowiada się wysokobudżetowe kino dostosowane do współczesnych standardów. Ba, całość wygląda jak nieco mroczniejsza produkcja z uniwersum Marvela. Jak Wam się podoba taki klimat?

„Power Rangers” – pierwszy zwiastun

„Power Rangers” – opis filmu

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Kiedy premiera „Power Rangers”?

Nowy film „Power Rangers” pojawi się w kinach 23 marca 2017 roku. Reżyserem jest Dean Israelite, zaś w głównych rolach pojawią się Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin, Bryan Cranston i Elizabeth Banks.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *