Home Newsy Tak mógł wyglądać Obcy w Prometeuszu. Czy któryś pojawi się w Obcym: Przymierzu?

Tak mógł wyglądać Obcy w Prometeuszu. Czy któryś pojawi się w Obcym: Przymierzu?

Tak mógł wyglądać Obcy w Prometeuszu. Czy któryś pojawi się w Obcym: Przymierzu?

W oczekiwaniu na film Obcy: Przymierze w reżyserii Ridleya Scotta, sprawdźcie jak mógł wyglądać ksenomorf w Prometeuszu, który pojawia się w finale. Czy którąś wersję Obcego zobaczymy w kontynuacji?

Przypomnijmy, że na sam koniec Prometeusza, naszym oczom ukazuje się nowa wersja Obcego. Wykluwa się on z Inżyniera. Jego wygląd różni się od tego, co wcześniej mogliśmy oglądać w serii o Obcym:

Zanim ostatecznie zdecydowano się na taki wygląd, ekipa grafików pracowała nad stworzeniem nowego ksenomorfa. Ridley Scott miał do wyboru pełen zestaw różnych wizji nowego Obcego. Poniżej znajdziecie grafiki pokazujące alternatywny wygląd kosmicznego potwora.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory science fiction

Przypomnijmy, że w Obcym: Przymierzu zobaczymy Neomorfa, jednak jego zdjęcia ciężko znaleźć w sieci – 20th Century Fox bardzo mocno stara się, by usuwać zdjęcia, które wcześniej wyciekły z planu. Również my zostaliśmy poproszeni o ich usunięcie. Jednak w zwiastunie można było zobaczyć na krótką chwilę nowego Obcego. A póki co – w ramach oczekiwania sprawdźcie, jak pracowali ilustratorzy przy Prometeuszu.

Tak mógł wyglądać Obcy w Prometeuszu:
1Alternatywny wygląd Obcego #1

Tak mógł wyglądać Obcy w Prometeuszu
Fot. Imgur


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *