Home Newsy Tarantino chce polskiego aktora do roli Romana Polańskiego. Kogo obstawiacie?

Tarantino chce polskiego aktora do roli Romana Polańskiego. Kogo obstawiacie?

Tarantino chce polskiego aktora do roli Romana Polańskiego. Kogo obstawiacie?

Quentin Tarantino realizuje obecnie nowy film. Szczegóły projektu nie są jeszcze znane – mimo to dowiedzieliśmy się, że w widowisku wystąpi Polak! Jakby tego było mało – aktor wcieli się w słynnego rodzimego reżysera, Romana Polańskiego.

O czym będzie nowy film Tarantino?

Akcja dziewiątego filmu Quentina Tarantino osadzona została w Los Angeles w 1969 roku. Produkcja skupi się na branży filmowej – aktorze, który przez 5 lat występował w serialowym westernie Bounty Law, a teraz pragnie zadebiutować na dużym ekranie. Towarzyszył mu będzie zaprzyjaźniony kaskader. Innym ważnym elementem widowiska będą morderstwa „rodziny” Mansona. Zaatakowali oni rezydencję Romana Polańskiego, zabijając jego żonę i aktorkę, Sharon Tate. W zmarłą małżonkę polskiego artysty wcieli się Margot Robbie.

Kto zagra postać Romana Polańskiego? Polski aktor!

Dziś Justin Kroll, redaktor Variety, poinformował, że postać Romana Polańskiego odegra w filmie kluczową rolę. Quentin Tarantino pragnie, by w rodzimego reżysera wcielił się polski aktor! Czy czeka go podobna popularność, co Christopha Waltza, odkrytego przy okazji Bękartów wojny? Udział w filmie przyniósł mu międzynarodową sławę – później aktor wielokrotnie pojawiał się na ekranach kin przy okazji kolejnych amerykańskich blockbusterów.

W obsadzie najprawdopodobniej wielkie nazwiska

Film produkowany jest przez studio Sony, po tym, jak Tarantino opuścił Miramax oraz Weinstein Company. Obsada produkcja nie jest w pełni znana – najprawdopodobniej w widowisku zagra Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Tom Cruise oraz Brad Pitt. Niewykluczone, że wystąpi w nim również Samuel L. Jackson – aktor pojawił się w wielu tytułach Quentina Tarantino.

Kiedy premiera filmu Tarantino?

Niezatytułowana produkcja trafi na ekrany kin w sierpniu 2019 roku – dokładnie 50 lat po śmierci Sharon Tate.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Quentin Tarantino nie lubi Netflixa?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *