Home Newsy Tego serialu science fiction NIE MOŻECIE przegapić! Netflix tworzy coś wielkiego

Tego serialu science fiction NIE MOŻECIE przegapić! Netflix tworzy coś wielkiego

Tego serialu science fiction NIE MOŻECIE przegapić! Netflix tworzy coś wielkiego

O tym serialu Netflixa będzie BARDZO głośno. Altered Carbon nadciąga wielkimi krokami. Zwiastuny tej produkcji science fiction wyglądają fenomenalnie!

O czym będzie serial Altered Carbon?

Odległa przyszłość. Ludzką świadomość można zamienić w postać cyfrową i przenieść z ciała do ciała. Zeszłej nocy został zamordowany najbogatszy człowiek świata, Laurens Bancroft (James Purefoy). Teraz bogacz przywraca do życia byłego żołnierza elitarnej jednostki, Takeshiego Kovacsa (Joel Kinnaman / Will Yun Lee), by ten zbadał sprawę jego śmierci. W zamian Kovacs dostaje szansę na drugie życie.

Zobaczcie te zwiastuny. Świetny klimat!

Gdy pojawiły się pierwsze zdjęcia lokacji, to byliśmy pełni nadziei. Potem zaś opublikowano pierwszy zwiastun i zostaliśmy nim kupieni – czuć budżet, jest klimat i świetna obsada.

A potem pojawiła się druga zapowiedź, która nas totalnie zagięła. Mamy szersze spojrzenie na świat, wprowadzenie w fabułę i zwiastun tego, że całość będzie niezwykle efektowna – niczym wysokobudżetowy hollywoodzki film science fiction.
Nic dziwnego – to prawdopodobnie będzie jeden z najdroższych seriali w historii Netflixa. Oby tylko scenariusz był dobry, gdyż materiał źródłowy w postaci książki Richarda Morgana to samo dobro!

Kiedy premiera Altered Carbon?

Premiera serialu Altered Carbon będzie miała miejsce 2 lutego 2018 roku w serwisie Netflix. 1. sezon będzie sobie liczył 10 odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix nie zna umiaru! Kolejny SF na podstawie słynnych książek

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *