Home Newsy To są NAJLEPSZE plakaty Wiedźmina Netflixa. Szkoda, że nie są prawdziwe

To są NAJLEPSZE plakaty Wiedźmina Netflixa. Szkoda, że nie są prawdziwe

To są NAJLEPSZE plakaty Wiedźmina Netflixa. Szkoda, że nie są prawdziwe

Prace nad serialowym Wiedźminem od Netflixa trwają. Są jeszcze na wczesnym etapie, ale już się wokół produkcji wiele dzieje. W ramach oczekiwania na serial, sprawdźcie te świetne plakaty, na których możemy zobaczyć Geralta, Triss i Yennefer.

Gdy ekipa z Fakes Froge znana z realizacji przeróbek różnych plakatów, ilustracji i grafik wypuściła plakat przedstawiający Geralta, pialiśmy z zachwytu i czekaliśmy na więcej! Bo musicie przyznać sami, że Nikolaj Coster-Waldau, czyli Jaimie Lannister z Gry o tron jako Wiedźmin to naprawdę trafny wybór!

Gwiazda Gry o tron jako Geralt:

Plakat serialu Wiedźmin od Fakes Forge

Fakes Froge niedawno zaś wypuścił dwie przeróbki zdjęć cosplayerek i co tu wiele mówić – właśnie tak wyobrażamy sobie słynne bohaterki z uniwersum wiedźmińskiego. Dodatkowo wszystko wygląda niezwykle profesjonalnie i „oficjalnie” przez zastosowanie logotypu, wokół którego zrobiło się głośno przez showrunnerkę serialu Wiedźmin.Oto Triss Merigold:

Plakat serialu Wiedźmin od Fakes Forge

A to Yennefer:

Plakat serialu Wiedźmin od Fakes Forge

Która z czarodziejek lepsza? Jak to mawiają, o gustach się nie dyskutuje, ale my zawsze byliśmy większymi fanami ognistowłosej Triss… Ciekawe, kto wcieli się w tę bohaterkę w serialu Netflixa. Bo ta postać MUSI się pojawić! Plotki głoszą, że serialowy Wiedźmin pojawi się jeszcze w tym roku. Jeśli przypadkiem nie czytaliście książek, a graliście tylko w serię gier, to sprawdźcie nasz przewodnik po książkach Andrzeja Sapkowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki fantasy wszech czasów

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *