Home Newsy A gdyby Wiedźminem został aktor z Gry o tron? Pomysł świetny. I ten plakat!

A gdyby Wiedźminem został aktor z Gry o tron? Pomysł świetny. I ten plakat!

A gdyby Wiedźminem został aktor z Gry o tron? Pomysł świetny. I ten plakat!

Z wielką niecierpliwością czekamy na serial Wiedźmin od Netflixa i Platige Image. Prace trwają, ale są na wczesnym etapie. Fani jednak nie śpią i puszczają wodzę fantazji. A poniższy plakat jest tego najlepszym przykładem. I w sumie – nie mamy nic przeciwko, by ta wizja okazała się prawdą…

Ekipa z Fakes Froge znana jest z realizacji przeróbek różnych plakatów, ilustracji i grafik – reagują na bieżąco odnośnie tego, co się dzieje ciekawego w popkulturze. Polecamy Wam zajrzeć na ich oficjalny profil, gdzie znajdziecie masę fajnej treści.

Tym razem wypuścili (nie)oficjalny plakat do Wiedźmina i musimy przyznać, że podoba nam się zarówno całość graficznie, jak i odtwórca głównej roli. Bo gdyby jedna z gwiazd Gry o tron wcieliła się w Geralta, to byłby prawdziwy trolling!

Wiedźmin aktor z Gry o tron

Co sądzicie – czy Nikolaj Coster-Waldau, czyli Jaimie Lannister nadawałby się do roli Wiedźmina? Gdyby go ucharakteryzować, jak na powyższym plakacie to w sumie… czemu nie! W Grze o tron pokazał, że walczyć potrafi, ma cięte riposty, a dodatkowo nieco już liznął fantasy. Gdyby dodać mu nieco blizn to wypisz-wymaluj – Geralt jak się patrzy!
Pofantazjować można – więcej typów odnośnie tego, kto mógłby wcielić się w Wiedźmina znajdziecie tutaj, a my polecamy Wam świetny czeski film od fanów, który wygląda lepiej niż niejedna profesjonalna produkcja.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze książki fantasy wszech czasów

Comment(2)

  1. akurat to jest jedna z postaci porażek w grze o tron jeśli chodzi o walkę, wszędzie jest to wykazywane.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *