Home Newsy Wiedźmin: kolejna kandydatka do roli Yennefer. Kto wg Was powinien ją zagrać?

Wiedźmin: kolejna kandydatka do roli Yennefer. Kto wg Was powinien ją zagrać?

Wiedźmin: kolejna kandydatka do roli Yennefer. Kto wg Was powinien ją zagrać?

Zdjęcia do serialu Wiedźmin rozpoczną się już za dwa miesiące. Najwyższy czas zapoznać się z obsadą produkcji. Niestety, Netflix wciąż raczy nas potencjalnymi castingami kolejnych aktorów. Niedawno poznaliśmy nową kandydatkę do roli Yennefer.

Co jakiś czas w sieci pojawiają się nagrania castingów potencjalnych odtwórców ról Geralta z Rivii oraz Yennefer. Przesłuchania posiadają zasięg globalny, dlatego twórcy musieli posunąć się do tak specyficznych metod. Aktorzy przemawiają dialogami, napisanymi specjalnie na potrzeby castingu. Niedawno poznaliśmy trzy piękne kandydatki, wcielające się w postać Yennefer oraz potencjalnego odtwórcę roli Wiedźmina. Do kolekcji należy dodać kolejne nagranie. Czwarta aktorka ubiega się o rolę Yennefer!

Kolejna kandydatka do roli Yennefer

Tym razem o rolę Yennefer ubiega się mało znana Nickie Azzam. Kobieta również odegrała scenę, którą widzieliśmy w poprzednich przesłuchaniach. Czarodziejka odbywa dialog z bliżej niesprecyzowanym królem. Władca oferuje niemoralną propozycję, którą kobieta odrzuca – w zamian za przysługę, mężczyzna pragnie dotknąć jej piersi. Cóż, aktorka radzi sobie niewiele lepiej od swoich poprzedniczek. Moim faworytem wciąż pozostaje Belçim Bilgin.

Śledząc nazwiska przewijające się przez castingi łatwo wywnioskować, że Netflix nie zamierza przeznaczyć szczególnie wygórowanej sumy dolarów na gaże dla aktorów. Śmiech politowania wywołują rokowanie bukmacherów sprzed kilku miesięcy – wtedy wśród rozpatrywanych odtwórców postaci Geralta Rivii znalazły się takie nazwiska, jak Michael Fassbender, Mads Mikkelsen, Tom Hardy oraz Nikolaj Coster-Waldau. Wcześniej pojawiły się jeszcze inne głosy, kto powinien zagrać Wiedźmina.Czwarta kandydatka do roli Yennefer – zobaczcie nagranie:

Witcher, Yennefer – cena 2, Nickie Azzam

Mais uma audição saindo quentinha do forno! A atriz Nickie Azzam tentando o papel da Yennefer.

Opublikowany przez Andrzej Sapkowski Brasil Czwartek, 30 sierpnia 2018

Wiedźmin: Netflix nie potrafi znaleźć odpowiednich aktorów?

Wydaje się, że Netflix bada opinię publiczną. Dotychczasowe propozycje odtwórczyń postaci Yennefer nie spotkały się ze szczególnie pozytywnymi głosami. Nie chciałbym jednak, aby ostatecznie rola przypadła Nickie Azzam. Jakie są Wasze faworytki do wcielenia się w Yen?

Na dzień dzisiejszy wiadomo, że zdjęcia do serialu rozpoczną się na początku listopada 2018 roku i potrwają do maja 2019 roku. Serial powstanie w Europie Środkowej – w Budapeszcie oraz na Słowacji. Dodatkowo część planów osadzona została w Afryce Południowej. Wiedźmin będzie liczył 8 odcinków trwających po godzinie każdy. Premiera serialu zaplanowana została dopiero na 2020 rok.

ZOBACZ TAKŻE: Wiedźmin: jak czytać, od czego zacząć?

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *