Home Newsy Czy powstanie serial Władca Pierścieni? Są na to BARDZO realne szanse

Czy powstanie serial Władca Pierścieni? Są na to BARDZO realne szanse

Czy powstanie serial Władca Pierścieni? Są na to BARDZO realne szanse

Czy powstanie serial Władca Pierścieni? Wygląda na to, że jest bardzo duża szansa na realizację takiego projektu. Kto miałby za niego odpowiadać?

Prestiżowy Variety donosi, że prowadzone są rozmowy w sprawie realizacji serialowej wersji Władcy Pierścieni. Kto miałby odpowiadać za projekt? Negocjacje są na bardzo wczesnym etapie, ale są już pierwsze szczegóły.

Kto miałby stworzyć serial?

Za realizację miałoby odpowiadać Warner Bros. TV, które prowadzi również rozmowy z Netflixem i Amazonem. Ci drudzy podobno przodują – w rozmowy osobiście zaangażował się dyrektor platformy, Jeff Bezos. Są to informacje niepotwierdzone i nieoficjalne, jednak piszą o nich najważniejsze zachodnie media w USA, więc należy je brać zupełnie serio.

Czy jest sens tworzyć serial Władca Pierścieni?

Mamy twardy orzech do zgryzienia, gdyż Władca Pierścieni to jedna z filmowych trylogii wszech czasów, do której regularnie wracamy. Serial mógłby nieco zniszczyć tę legendę. Z drugiej strony – patrząc na rozwój seriali i to, w jaki sposób Netflix, HBO czy Amazon starają się realizować tego typu projekty, to nie jest taki zły pomysł. W dobie popularności Gry o tron, nic dziwnego, że każda platforma chce mieć swój wielki hit fantasy. Netflix planuje Wiedźmina, zaś wychodzi na to, że Amazon chce uderzyć w stronę fanów Tolkiena. Pytanie tylko, czy to nie będzie strzał w stopę.

Serial Władca Pierścieni – co sądzicie?

Niedawno obchodziliśmy 15-lecie premiery Władcy Pierścieni. Z tej okazji w sieci pojawiło się wiele ciekawych materiałów. Orlando Bloom opublikował nieznane zakulisowe zdjęcia, zaś aktorzy odtworzyli kultową scenę. Czy wierzycie w to, że serial miałby przynieść widzom tyle samo emocji, co trylogia w reżyserii Petera Jacksona?

ZOBACZ TAKŻE: Powstanie film o J.R.R. Tolkienie! Kto reżyserem?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *