Home Newsy Władca Pierścieni po polsku? Efektowny film od fanów. Ale to zakończenie jest najważniejsze!

Władca Pierścieni po polsku? Efektowny film od fanów. Ale to zakończenie jest najważniejsze!

Władca Pierścieni po polsku? Efektowny film od fanów. Ale to zakończenie jest najważniejsze!

Władca Pierścieni w polskim wydaniu? Przed Wami film od fanów zatytułowany Władca Pierścieni: Powrót do Shire, który jest przy okazji akcją promocyjną związaną z wielkim marzeniem Pawła Sokoła. Warto obejrzeć do końca i wesprzeć ten NIESAMOWITY projekt, który w wyniku nawałnic na Kaszubach, jest trudniejszy do zrealizowania niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Film zrealizowany przez Blackstork Studio (reżyserem jest Janusz Bocian) przedstawia losy różnych bohaterów ze Śródziemia, którzy natrafiają na hobbitów. Drużyna poszukiwaczy przygód postanawia zaznać odpoczynku i wyrusza do sielankowego Shire. Na ich drodze jednak staje wiele przeciwników, w tym sam Nazgul. Czy uda im się dotrzeć do miejsca docelowego?

Zobacz film Władca Pierścieni: Powrót do Shire:

Projekt powstawał podczas dwóch dni zdjęciowych na terenie Kaszub, natomiast ujęcia z dronów to kilka ujęć ze Szkocji, Holandii i Australii – wszystko po to, aby całość wyglądała jak najbardziej efektownie.

Shire w Polsce? Powstaje osada hobbitów na Kaszubach

Film Władca Pierścieni: Powrót do Shire to projekt, który promuje również wielkie marzenie Pawła Sokoła. Od dłuższego czasu twórca pragnął stworzyć swój własny Hobbiton. Rok temu za całe oszczędności rodzinne zakupił dużą działkę na Kaszubach spełniającą wymogi jakie sobie założył. Pagórki, lasy, jeziora, zero sąsiadów za płotem. Rozpoczęto przygotowania pod budowę pierwszej norki Hobbita. Paweł oczyszczał staw, zrobił wykop pod pierwszą chatkę, uzyskał warunki zabudowy.

Jak miało wyglądać polskie Shire?

Shire Kaszuby

Shire Kaszuby

Niestety – nawałnice, jakie przeszły przez Kaszuby w sierpniu, doszczętnie zniszczyły wymarzone miejsce Pawła jak i całą okolice. Tydzień po nakręceniu filmu Władca Pierścieni: Powrót do Shire, działka, a szczególnie drzewostan został doszczętnie zniszczony.

Shire Kaszuby

Twórca jednak NIE REZYGNUJE i zapowiada, że będzie ciągle walczył o budowę swojego wymarzonego miejsca oraz szukał inwestora. Straty są jednak ogromne. Jeszcze mocniej to obrazuje materiał wideo:

Czy Shire na Kaszubach powstanie? Możemy pomóc!

Na ten moment, można pomóc Pawłowi, wpłacając symboliczne kwoty w serwisie Pomagam.pl – tam też znajdziecie więcej informacji o całym przedsięwzięciu. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że twórcy uda się dociągnąć projekt stworzenia Shire na Kaszubach do końca. Tak szalenie ambitnych ludzi, którzy chcą spełniać własne marzenia – WARTO WSPIERAĆ!

ZOBACZ TAKŻE: 15 lat temu premierę miał film Władca Pierścieni. Świetne kulisy!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *