Home Rankingi Filmy SF z 2016 roku, których nie było w polskich kinach

Filmy SF z 2016 roku, których nie było w polskich kinach

Filmy SF z 2016 roku, których nie było w polskich kinach

Co roku pojawia się wiele filmów science fiction, jednak nie wszystkie trafiają do polskich kin. Przed Wami 10 mniej znanych filmów SF z 2016 roku.

Wiele z tych filmów science fiction miały swoje premiery w USA czy też Wielkiej Brytanii albo od razu trafiały na rynek DVD/Blu-ray/online. To w dużej mierze bardziej kameralne produkcje, skierowane głównie do fanów gatunku.

Jeśli mało Wam filmów SF, to sprawdźcie nasze inne zestawienie jak chociażby najbardziej realistycznych filmów science fiction oraz TOP 10: najlepsze filmy science fiction. A na dokładkę – TOP 10: najlepsze filmy SF o inwazji Obcych. A jeśli chcecie zagłębić się w literaturę, to tutaj znajdziecie TOP 5: najlepsze książki science fiction.

Filmy SF z 2016 roku, których nie było w polskich kinach:
1400 Days

Młodzi astronauci biorą udział w eksperymencie – przystępują do symulacji, w której „udają się” na odległą planetę. Mają przeżyć 400 dni w nowych warunkach. Eksperyment zaczyna się robić niebezpieczny w momencie, gdy badacze tracą kontakt z kontrolą. A może to jednak część eksperymentu?


 • Słodki jeżu, jest tego trochę. Ja czekam na jakiś rilis Stake Land 2. Pandemic i Kill Command wbijają na listę do obejrzenia.

 • noname

  kill command porazka.. slaby film na maxa

 • StacjaKosmiczna

  ‚400 Days”, „Terminus” i „Synchronicity” miały swoje premiery w 2015 roku. Do listy dodałbym jeszcze: „Max Steel’, ‚Death Race 2050′, „Weponized’, ‚Spectral’, ‚Passage to Mars’ i jeszcze kilka innych…A do końca roku zostało jeszcze kilka dużych premier.

  • FilmyFantastyczne

   Fakt, miały swoje pierwsze pokazy na festiwalach, ale oficjalne premiery na rynku kinowym/domowym już w 2016 roku.

   Dzięki za inne tytuły! 🙂

 • Aleksandra

  Możecie to dać w jakimś normalnym formacie zamiast naciągać ludzi na klikanie? Won z naciągactwem. Ma ktoś spis tytułów w oryginale?

  • FilmyFantastyczne

   1) Jest opcja, by wyświetlić listę na jednej stronie – „view as one page”
   2) Tytuły filmów są oryginalne 🙂

  • techniczny

   Akurat tu ekrany doczytują się ajaxem, czyli nie przeładowuje się cała strona, więc to żadne naciąganie na odsłony, bo nie ma nowej odsłony.

   • Tobin

    A nawet jeśli, to ciekawe że komuś bardziej zależy na tym, żeby serwis nie „zarobił” odsłon, niż na swojej wygodzie. Niektórym serio powinno się odciąć internet, żeby nie szerzyli jadu.

 • mitch

  Dzięki za listę, część produkcji już nadrobiona.