Home Rankingi Najlepsze horrory 2017 roku

Najlepsze horrory 2017 roku

Najlepsze horrory 2017 roku

Przed Wami najlepsze horrory 2017 roku. Listę przygotowała Marta Płaza – specjalizująca się w filmach grozy. Sprawdźcie, które horrory warto zobaczyć!

Rok 2017 rokiem horrorów

Mijający właśnie rok był dla horroru wyjątkowo łaskawym czasem. Powstało sporo filmów, które okazały się wielkimi sukcesami komercyjnymi, ale i nie mniej tych niezależnych – dowodzących, że horror wcale nie umarł, a do wielkiej kariery szykują się niebanalni twórcy ze świetnymi pomysłami.

Najlepsze horrory 2017 roku

Poniżej zebraliśmy dla was garść tytułów, które stanowią potwierdzenie tezy, iż horror jest wyjątkowo pojemnym gatunkiem. Znajdziecie tu i typowe filmy z dreszczykiem i takie, które czerpiąc z nich pełnymi garściami, tworzą zupełnie nową, fenomenalną jakość. Od morderczych klaunów, przez psychopatów, aż po eleganckie rodziny z przedmieścia – rok 2017 udowodnił nam, że horror niejedno ma imię, a zło może czaić się wszędzie.

Jakie horrory się pojawiły?

Horrory paranormalne, dramaty z elementami horroru, a może komedie horrorowe? Kino grozy, ewidentnie ma się bardzo dobrze! Kolejność tytułów jest zupełnie przypadkowa, a na liście znajdziecie zarówno te wyprodukowane w 2017 roku, jak i nieco starsze, które premierę miały ostatecznie w mijającym roku.1To

Najlepsze horrory 2017
Fot. materiały prasowe

Niekwestionowany król kina grozy 2017 roku. Film, który okazał się nie tylko wielkim sukcesem artystycznych (ciepło przyjęty przez krytyków), ale i komercyjnym (widzowie szturmowali kina od pierwszego weekendu). Oczekiwania wobec filmu były olbrzymie. Czy nowy Pennywise będzie przerażający? Czy film przebije serial z 1990 roku? Czy dzieciaki sobie poradzą?

Dlaczego warto zobaczyć?

Na szczęście twórcy podołali pokładanym w nich nadziejom i oczekiwaniom i zaserwowali znakomity film, który sprawdził się nie tylko jako horror, ale i adaptacja literackiego pierwowzoru. Oczywiście pojawili się malkontenci, narzekający, że film to tylko takie Stranger Things na dużym ekranie. Na szczęście To było nie tylko świetnym kumpelskim kinem o super przyjaźni, ale i porządnym straszydłem. Przez Pennywise’a cierpła skora, a mroczne zakątki i tajemnice miasteczka Derry sprawiły, że z niepokojem wyszliśmy z kina.

Zwiastun filmu TO:

Zobacz także inne najlepsze horrory:


Comment(2)

  1. „Brawo” za zespojlerowanie filmu Tragedy Girls..a sam opis do d…Widz nie ma wcale pojecia o tym ze to one mordują…to jest własnie kluczowy moment zaskoczenia tego filmu 😬

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *