Home Rankingi Najlepsze komedie

Najlepsze komedie

Najlepsze komedie

Oto najlepsze komedie, które warto zobaczyć. Duża dawka humoru zawsze w cenie!

Poniższa lista jest czysto subiektywna. Każdego śmieszy co innego. Postanowiłem zawrzeć w poniższym rankingu filmy, które mnie osobiście najmocniej swego czasu rozbawiły i przy okazji są powiązane z gatunkowym kinem. I dla mnie to są najlepsze komedie.

Czego Wam brakuje na liście? Co Was bardziej rozbawiło? Dajcie znać – będzie to dobra podpowiedź dla innych, a ja z chęcią sprawdzę, jaki macie gust i co Was śmieszy. Aha – numerki w tym przypadku nie mają znaczenia, więc nie sugerujcie się nimi!

Jeśli z kolei szukacie czegoś w rodzimym klimacie, to warto zajrzeć do rankingu najlepsze polskie komedie. Ewentualnie sprawdźcie też najlepsze francuskie komedie.
Najlepsze komedie dla geeków:

1Kosmiczne jaja

NajlepszeKomedie1
Fot. materiały prasowe

Dlaczego warto?

Absolutnie, jeden z najlepszych filmowych pastiszów wszech czasów. Pamiętacie pin do atmosfery, czesanie pustyni, czy Ricka Moranisa w roli Hełmofona?

Parodiowanie „Gwiezdnych wojen” oraz innych kultowych filmów science fiction w wykonaniu Mela Brooksa i spółki, to uczta dla fanów nieskrępowanego humoru. Właśnie tak powinno się robić przeróbki największych hitów.


Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *