Home Rankingi TOP 10: najlepsze bajki

TOP 10: najlepsze bajki

TOP 10: najlepsze bajki

Jakie są najlepsze bajki z dzieciństwa? Każdy ma swoje ulubione. My wybraliśmy nasze TOP 10 – sprawdźcie, czy w rankingu znalazły się Wasze tytuły.

Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej pomysłów na, by kultowe bajki i seriale z dzieciństwa przenieść na wielki ekran. Wpierw pojawił się zwiastun Power Rangers, zaś później doszły nas słuchy o hollywoodzkim Kapitanie Planecie. Co dalej? Czekamy!

Tymczasem w redakcyjnym gronie postanowiliśmy wybrać naszym zdaniem najlepsze bajki. Tych każdy oglądał bardzo wiele i wybrać TOP 10 było niezwykle trudne, jednak udało się!

Najlepsze bajki wszech czasów

Zgadzacie się z naszym rankingiem? Co byście wyrzucili, co byście dodali? Dajcie nam znać w komentarzach. Sprawdźcie też nasze inne rankingi, takie jak TOP 10: najlepsze filmy wszech czasów czy też TOP 10: najlepsze filmy science fiction.
1Miejsce 10: Thundarr the Barbarian

Najlepsze bajki
Fot. materiały prasowe

Serial animowany powstał na początku lat 80. i składał się z dwóch sezonów. Przedstawiał przygody Thundarra – wojownika walczącego ze złym czarnoksiężnikiem. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym Ziemia została zniszczona ze względu na katastrofę kosmiczną.

Thundarr the Barbarian to bajkowe połączenie Conana, Gwiezdnych wojen, Mad Maxa i nie tylko! Dla fanów szeroko pojętej fantastyki to uczta w odgadywaniu kolejnych nawiązań. I ta charakterystyczna kreska z lat 80. – świetnie to wygląda. Klimat jest fenomenalny i jeśli nie mieliście okazji zobaczyć, to warto, gdyż do dzisiaj całość znakomicie się broni.


Comment(2)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *