Home Zwiastun Krwawy zwiastun filmu Logan. Ale polski tytuł woła o pomstę do nieba…

Krwawy zwiastun filmu Logan. Ale polski tytuł woła o pomstę do nieba…

Pojawił się nowy zwiastun filmu Logan, który ocieka klimatem. Rodzimy dystrybutor ujawnił również polski tytuł, który ocieka bezsensem.

Akcja ma się rozgrywać w 2024 roku. Logan coraz mocniej się stacza – nie dba o siebie i dużo pije. Zarabia jako kierowca limuzyny. Przez to wszystko, jego regeneracja funkcjonuje coraz gorzej. Tymczasem na świecie pojawia się coraz więcej mutantów. Rząd prowadzi operację Transigen, która zmienia zmutowane dzieci w maszyny do zabijania. Dla jednej z dziewczynek, która również posiada pazury w dłoni, Logan staje się mentorem.

Imperial – Cinepix, które wypuści film w polskich kinach, przedstawił również oficjalny polski tytuł. Można by spodziewać się, że otrzymamy taki sam tytuł jak Amerykanie, czyli Logan. Tymczasem oficjalny polski tytuł to:

Logan: Wolverine

Nawet nie wiemy jak to skomentować. Może damy kilka przykładów jakie tytuły mogłyby w takim razie się jeszcze pojawić:  • Tony Stark: Iron Man
  • Bruce Wayne: Batman
  • Peter Parker: Spider-Man
  • Clark Kent: Superman

To jeśli polski dystrybutor postanowił dodać co nieco od siebie, to czemu nie dać więcej słów kluczowych? Ten fanowski plakat stworzony przez fajnych ludzi z podcastu Hammerzeit idealnie to pokazuje:

Logan: Wolverine plakat humor

Logan: Wolverine (SIC!) zadebiutuje w kinach 3 marca 2017 roku. Reżyserem jest James Mangold, zaś w roli głównej ponownie zobaczymy Hugh Jackmana.

ZOBACZ TAKŻE: Ten zwiastun filmu Netfliksa ma w sobie coś przerażającego

Comment(3)

  1. Tak gwoli ścisłości, to była kiedyś seria Peter Parker: Spider-man i nikt nie miał z tym problemu 🙂

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *