Home Zwiastun Logan: Wolverine – będzie też dubbing. Zobacz zwiastun

Logan: Wolverine – będzie też dubbing. Zobacz zwiastun

Logan: Wolverine – będzie też dubbing. Zobacz zwiastun

Wraz z pojawieniem się nowego zwiastun filmu Logan, nie spodobał nam się zupełnie polski tytuł, który brzmi Logan: Wolverine. A co sądzicie o tym, że będzie można w naszych kinach zobaczyć zdubbingowany film? Sprawdźcie zapowiedź z głosami polskich aktorów.

Spokojnie – Logan: Wolverine będzie można zobaczyć w dwóch wersjach – zarówno z napisami, jak i z dubbingiem. Trochę dziwi nas ta decyzja, gdyż film przeznaczony jest głównie dla widzów dorosłych, zaś dotychczas polskie głosy podkładane były głównie do animacji oraz filmów przeznaczonych dla młodszych widzów.

Ostatnimi czasy w takich wersjach można zobaczyć również produkcje opowiadające o superbohaterach. Zazwyczaj służyło to w celu przyciągnięcia do kin również młodszych widzów wraz z rodzicami (seanse we wczesnych godzinach). I trochę nam to pachnie próbą wrzucenia Logana do tego worka.

Nie zmienia to jednak faktu, że taka decyzja dystrybutora daje również możliwość zobaczenia filmu tym, którzy niekoniecznie lubią czytać napisy. A taka grupa istnieje, zaś w innych krajach – jest to zabieg bardzo częsty.

Logan: Wolverine – zwiastun zdubbingowany:
Co sądzicie o takim posunięciu ze strony polskiego dystrybutora? Premiera filmu Logan: Wolverine w Polsce już 3 marca.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *