Home Artykuły Blade Runner 2049: kiedy premiera, opis, obsada. Wszystko, co musicie wiedzieć o filmie!

Blade Runner 2049: kiedy premiera, opis, obsada. Wszystko, co musicie wiedzieć o filmie!

Blade Runner 2049: kiedy premiera, opis, obsada. Wszystko, co musicie wiedzieć o filmie!

Gdy gruchnęła wieść o tym, że powstanie kontynuacja kultowego filmu science fiction Blade Runner (Łowca androidów), fani na całym świecie wstrzymali oddech. Co wiadomo o Blade Runner 2049 do tej pory? Przed Wami zebranie najważniejszych informacji o filmie w jednym miejscu.

Dotychczas, wszelkie informacje jakie pojawiały się o drugiej części Blade Runner były bardzo nieoczywiste – brakowało często potwierdzeń, zaś wszelkie konkretne wiadomości były porozrzucane w wielu miejcsach. W tym tekście znajdziecie wszystkie najważniejsze fakty związane z filmem Blade Runner 2049.

Czekacie na film Blade Runner 2049? Czy Waszym zdaniem to dobry pomysł, by ponownie wchodzić do tego mrocznego cyberpunkowego świata, czy nie warto ruszać klasyki? Czy Blade Runner 2049 trafi do zestawień i rankingów takich jak najlepsze filmy science fiction?
1Kiedy premiera?

„Blade Runner 2049” pojawi się w kinach amerykańskich 6 października 2017 roku. Informacja to została oficjalnie podana w mediach społecznościowych równo rok przed premierą:

Za filmem stoją studia Alcon Entertainment i Warner Bros.


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *