Home Artykuły Sylvester Stallone i jego pies. Ta historia Was poruszy

Sylvester Stallone i jego pies. Ta historia Was poruszy

Sylvester Stallone i jego pies. Ta historia Was poruszy

Za kim bardzo tęskni Sylvester Stallone? Za swoim psem, który nosił imię Butkus. Z jego zwierzęciem wiąże się niesamowita historia.

Zanim Sylvester Stallone stał się wielką hollywoodzką gwiazdą, często miał bardzo duże problemy finansowe i żył na pograniczu nędzy. Kiedy jego żona zaszła w ciążę, a Sly miał jedynie 100 dolarów w kieszeni, zmuszony był sprzedać swojego psa. Poszedł pod sklep monopolowy i przez cały dzień próbował oddać zwierze w dobre ręce.

Po wielu godzinach, Butkusa kupił pewien nieznajomy za… 40 dolarów.

Wiecie co zrobił Sylvester Stallone, gdy udało mu się zarobić za sprzedaż scenariusz filmu Rocky, który potem uczynił go gwiazdą? Nie kupił sobie nowego auta, jedzenia czy też mieszkania. Ruszył w miejsce, gdzie sprzedał Butkusa i przez 3 dni wypatrywał nieznajomego ze swoim psem. Wpadł na niego trzeciego dnia wieczorem.

Przyszły aktor chciał odzyskać Butkusa za wszelką cenę. Zaproponował wpierw 100 dolarów. Potem 500. Negocjacje ciągle trwały. Po kłótniach i wyzwiskach, Stallone odkupił zwierzaka za… 15 tys. dolarów. Ale jak przyznał – był warty każdego centa. Butkus wystąpił potem w dwóch częściach Rocky’ego. Zdechł niestety w 1981 roku. W sercu hollywoodzkiej gwiazdy jest jednak wiecznie żyw.

Sprawdźcie poniżej nostalgiczne zdjęcia, na których możemy zobaczyć młodego Stallone’a wraz ze swoim psem. Prawda, że świetny z nich duet?1Sylvester Stallone i jego pies #1

Sylvester Stallone i jego pies
Fot. instagram


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *