Home Artykuły Wiedźmin: kto powinien zagrać Geralta?

Wiedźmin: kto powinien zagrać Geralta?

Wiedźmin: kto powinien zagrać Geralta?

15 lat temu w Wiedźmina wcielił się Michał Żebrowski. A kto teraz powinien zagrać Geralta? Oto nasze typy – siedmiu wspaniałych!

Premiera filmu Wiedźmin, o którym wszyscy chcieliby zapomnieć (ale Wam nie damy!) miała miejsce 9 listopada 2000 roku – praktycznie równo 15 lat temu. W Geralta wcielił się Michał Żebrowski, który naprawdę dobrze pasował do tej roli. O ile o samym filmie i późniejszym serialu można powiedzieć wiele złego, to nie o polskim aktorze!

Aktualnie hollywoodzki film o Wiedźminie tworzy Tomek Bagiński. Wiadomo, że fabuła będzie się opierała na dwóch opowiadaniach znanych z tomu Ostatnie Życzenie – dokładniej na Wiedźminie i Mniejszym Złu.

Tak, wiemy, że wszyscy chcieliby aby Wiedźminem został Mads Mikkelsen:

Wiedźmin: kto powinien zagrać Geralta?
Fot. materiały prasowe

Ale mamy dla Was kilka innych typów – siedmiu wspaniałych!Kto powinien zagrać Wiedźmina?

1Josh Holloway

Wiedźmin: kto powinien zagrać Geralta?
Fot. materiały prasowe

Informacja o tym, że Josh Holloway zagra Wiedźmina, wisiała przez chwilę w największej bazie filmowej świata IMDB. Szybko się jednak okazało, że gwiazda serialu Lost: Zagubieni nie pojawi się w filmie Tomka Bagińskiego. A szkoda, gdyż Josh Holloway fizycznie bardzo pasuje do roli i nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by odgrywał Geralta.


Comment(5)

  1. Nie zaprzeczam propozycją, ale opis Geralta niezbyt mi pasuje 🙂 Geralt z gier to troche inny Geralt z książek. Ten książkowy to zakompleksione wielkie dziecko 😀

  2. od Toronto po Wodzisław na Geralta tylko Zdzisław !!!! T. Bagiński będzie trochę musiał popracować 😉

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *