Filmy Netflix – co nowego w 2023 roku?

0 Comments
netflix

Oglądanie filmów to jedna z najpopularniejszych form rozrywek. Jest na tyle uniwersalna, że możemy z niej korzystać niezależnie od miejsca czy ilości osób. Oglądać możemy w pojedynkę, z drugą połówką czy paczką znajomych. Jedną z najpopularniejszych platform streamingowych jest Netflix, z którego możemy korzystać na niemalże każdym urządzeniu. Do wyboru mamy smartfona, tablet, komputer, telewizor z funkcją smart TV i nie tylko. Co nowego na Netflix czeka nas w 2023 roku?

Jak działa platforma Netflix?

Platforma działa w następujący sposób. Wystarczy, że wykupimy abonament, a tym samym zyskamy nieograniczony dostęp do filmów i seriali. Wykupując abonament mamy do wyboru kilka opcji w przedziale cenowym od 29 do 60 zł. W zależności od planu, na który się zdecydujemy, mamy możliwość oglądania filmów w jakości od SD do 4K. Dodatkowo możemy stworzyć aż 5 profili na jednym koncie. Oznacza to, że każdy użytkownik może spersonalizować swoje konto. Co więcej, mamy możliwość wyboru języka, w którym będziemy oglądać. Dotyczy to oczywiście lektora, dubbingu czy napisów. Jedziesz w miejsce, w którym nie będziesz miał dostępu do Internetu? Żaden problem! Wystarczy, że przed wyjazdem pobierzesz tytuły, które cię interesują. Dzięki temu możesz cieszyć się filmami i serialami offline. Zastanawiasz się, czy Netflix jest odpowiedni dla dzieci? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że podczas zakładania profilu dla twojego dziecka, zaznaczysz odpowiednie ustawienia.

Co nowego na Netflix w 2023 roku?

Platforma cały czas zaskakuje nas nowościami. Będąc abonentem, mamy możliwość włączenia powiadomień, które poinformują nas o tym, że wyczekiwany przez nas tytuł pojawił się już na stronie.

“Siła ducha”

Młoda i ambitna Jassica pragnie zostać najmłodszą osobą, która samodzielnie, bez robienia przystanków w porcie, opłynie cały świat. Oczywiście spotyka na swojej drodze wiele osób, które nie wierzą w jej determinację i możliwości. Wspiera ją jednak jej trener i żeglarski mentor, a także rodzice. To właśnie dzięki ich wsparciu postanawia dokonać niemożliwego. Czy uda jej się spełnić swoje marzenie?

“Infiesto”

Kryminał, którego akcja toczy się w marcu 2020 roku, czyli na początku pandemii. Dwoje detektywów udaje się do niewielkiego miasteczka górniczego, gdzie powraca zaginiona przed laty dziewczyna. Detektywi szybko zaczynają rozumieć, że koronawirus to nie jedyne śmiertelne zagrożenie czyhające na na ludzkość.

“U mnie czy u ciebie?”

Przyjaźń Debbie i Petera, mogłaby być okraszona powiedzeniem: “przeciwieństwa się przeciągają”. Oboje bardzo różnią się od siebie, ona woli spokojne życie wraz z synem, a on uwielbia rozrywkę i miasto, które nigdy nie śpi. Postanawiają na tydzień zamienić się domami i zaczynają rozumieć, że zmiana może wyjść im na dobre.

 

Dodaj komentarz