Najlepsze polskie seriale 2023! Co warto obejrzeć?

0 Comments
seriale

Istnieje mylne przekonanie, że polskie produkcje, nie należą do najlepszych. Na szczęście w ostatnich latach bardzo łatwo obalić tę teorię. Nie warto wierzyć stereotypom, a przekonać się na własnej skórze. Ciekawe tytuły możemy znaleźć zwłaszcza wśród seriali. Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji, które zapadną nam w pamięć. Najlepsze polskie seriale 2023!

Seriale warte uwagi!

Seriale to przyjemne w oglądaniu produkcje, które zawierają ciąg zdarzeń zawarty w kilku, kilkunastu bądź kilkudziesięciu odcinkach. Często akcja toczy się przez kilka sezonów, dlatego zdarza się, że odcinki możemy liczyć w setkach, a nawet tysiącach. Dzięki temu, możemy zżyć się z bohaterami i przez długi czas towarzyszyć im w przeróżnych sytuacjach. Co więcej, oglądając produkcje na portalach typu Netflix, mamy możliwość decydowania, kiedy i ile odcinków zobaczymy. To świetna okazja, aby dopasować odpoczynek do codziennych obowiązków. Co warto obejrzeć w 2023 roku?

Dziewczyna i kosmonauta

Dwóch przyjaciół, Nikodem i Bogdan, decydują się konkurować o serce tej samej wybranki, dodatkowo oboje chcą polecieć w kosmos. Rywalizacje o lot w kosmos wygrywa Nikodem i udaje się w niesamowitą podróż. Astronauta z powodu nieznanej awarii powraca na Ziemię dopiero po 30 lata. Ku zdziwieniu wszystkich odczekujących jego powrotu, Nikodem nie postarzał się. Jego wiek, pozostał taki sam, jak w dniu wylotu. Staje się głównym obiektem zainteresowań, gdyż cały świat pragnie poznać jego tajemnicę wiecznej młodości.

Strange Angels

W Wałbrzychu zostaje uprowadzona grupa pięciorga przedszkolaków. Podejrzaną zostaje Ada, czyli córka geolożki, która wraz z współpracownikami szykuje się na wyprawę naukową na Antarktydę. Gdy kobieta słyszy o porwaniu, a następnie podejrzeniach skierowanych w stronę jej córki, decyduje się odłożyć plany zawodowe. Jej celem staje się odnalezienie Ady, z którą nie miała kontaktu przez wiele lat.

Lipowo. Zmora milczenia

Życie w Lipowie przypomina sielankę, wszyscy mieszkańcy doskonale się znają i szanują. Głosem sumienia jest lokalny proboszcz, któremu wszyscy ufają. Rzeczywistość okazuje się być nieco inna, nad miasteczkiem coraz bardziej widoczna jest gęsta mgła tajemnicy. Mieszkańcy od lat świetnie odnajdują się w miasteczku, starannie chroniąc sekrety sąsiadów. Niespodziewanie do Lipowa trafia pisarka, która pragnie zaszyć się w spokojnej miejscowości. Krótko po tym dochodzi do tragedii. W miejscowym zakonie w którym obowiązują śluby milczenia ginie siostra.

Belfer – sezon 3

Kolejna odsłona popularnego serialu. Główny bohater Paweł Zawadzki, powraca do rodzinnego miasta, w którym podejmuje pracę w lokalnym liceum. Wraz z młodzieżą wybiera się na rejs, na którym dochodzi do tragedii. Uwikłany w sprawę zostaje nie kto inny, jak tytułowy belfer. Zawadzki postanawia rozpocząć śledztwo na własną rękę, dzięki czemu odkrywa nieznane mu dotąd fakty na temat swoich bliskich.

Sexify – sezon 2

W drugim sezonie główne bohaterki, pomimo przegranej w konkursie, nie chcą się poddawać, dlatego wciąż pracują nad stworzeniem aplikacji. Korzystają przy tym z wszelkich zasobów swojego trzyosobowego zespołu. Mają świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny, a także pieniądze Moniki. Mimo ciągłych trudności starają się stworzyć to o czym marzą.

Dodaj komentarz