Najnowsze seriale

0 Comments
Najnowsze seriale

Serialowe nowości w 2023 roku 

Seriale stanowią jedną z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych rozrywek na całym świecie. Ogląda je młodzież, a także osoby starsze. Sprawdź, co ciekawego będzie można obejrzeć w 2023 roku. 

Nowe sezony popularnych seriali na Netflixie — co warto obejrzeć? 

 • “Ginny&Gorgia”— 5 stycznia miała miejsce premia drugiego sezonu tego serialu. Jest to historia rodziny z wielkimi tajemnicami, pokazana z perspektywy samotnej, młodej matki i nastoletniej córki. Obie kobiety mają wiele problemów, o których nie mogą nikomu powiedzieć. Jeśli jeszcze nie znasz tej wciągającej opowieści, to koniecznie musisz sprawdzić ten serial. 
 • “Wiedźmin” — latem 2023 będziemy mogli obejrzeć kolejny, trzeci, sezon serialu “Wiedźmin”. Historia oparta na książkach Andrzeja Sapkowskiego o tym samym tytule. Losy słynnego Geralta z Rivii, zabójcy potworów, śledzą fani na całym świecie. Nie ogłoszono jeszcze dokładnej daty premiery. 
 • “You” — w tym roku będziemy mogli poznać dalszą część historii Joe, mordercy, który zabija z miłości. W trzecim sezonie, Joe przylatuje ze Stanów do Europy. Ile ofiar przyniesie ta podróż? Odpowiedź poznamy już niedługo. Pierwsza część sezonu odbędzie się 9 lutego, natomiast druga część — 9 marca. Jest zatem jeszcze trochę czasu, aby nadrobić poprzednie sezony. 
 • “Wikingowie: Walhalla” — drugi sezon serialu opowiadającego o skandynawskich wojownikach, potomkach bohaterów serialu “Wikingowie”. W nowej części będziemy mogli zobaczyć polskiego aktora, Marcina Dorocińskiego. 

HBO Max, Amazon Prime Video, Disney+ — co nowego w tym roku? 

 • “The last of Us” — nowy serial na podstawie popularnej gry na playstation, z pewnością wyczekiwany przez graczy. Premiera na HBO Max odbędzie się 16 stycznia. 
 • “Sukcesja” — jeden z najchętniej oglądanych seriali produkcji HBO. Sezon 4 będzie można obejrzeć już wiosną 2023. 
 • “Witamy w Chippendales” — jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali Disney+. Premiera w Polsce jest zaplanowana na 11 stycznia. 
 • “The Rig” — serial, który przedstawia losy załogi platformy wiertniczej na Morzu Północnym, walczącej o przetrwanie po tym jak tajemnicza mgła odcina ich od komunikacji z lądem. Obejrzeć można na Amazon Prime Video. 

Nowe, polskie seriale w 2023 roku 

Z pewnością znajdziemy też polskie seriale warte uwagi. Między innymi są nimi: 

 • “Sexify” — 11 stycznia na Netflixie pojawił się drugi sezon tej serii. “Sexify” to historia o dojrzewaniu, kobiecej seksualności i sile kobiet. Dziewczyny próbują stworzyć aplikacje, która będzie pomagała kobietom osiągnąć orgazm. 
 • “Lipowo. Zmowa milczenia” — nowy serial, który będzie emitowany na platformie Player, powstały na podstawie serii książek kryminalnych Katarzyny Puzyńskiej. 
 • “Belfer” — serial zaliczany do kryminałów opowiada o nauczycielu z Warszawy, który próbuje odkryć okoliczności tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w małym miasteczku. Jego zmagania możemy oglądać w serwisie Canal+. 

Nowy rok przynosi nam wiele nowości, ale głównie kontynuacji fantastycznych seriali, które wciągają i mają rzesze wiernych fanów. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 

Dodaj komentarz