Najpopularniejsi, młodzi aktorzy

0 Comments
Najpopularniejsi, młodzi aktorzy

Bogusław Linda, Cezary Pazura, Jerzy Stuhr, Artur Barciś – znane nazwiska polskich aktorów. Zalicza się już ich jednak do grona tych starszych aktorów, którzy przykład mogą dawać młodszym pokoleniach. Jakie nazwiska padają, jeżeli chodzi o aktorów z młodego pokolenia?

Sebastian Fabijański

Osoby, które chcą poznać nie tylko młodych aktorów, aktorki, czy też inne newsy ze świata filmu powinny wejść na https://filmyfantastyczne.pl/ .Dobry portal dla tych wszystkich osób, które kochają polskie i zagraniczne filmy.

A teraz młodzi, polscy aktorzy. Stawkę otwiera Sebastian Fabijański, urodzony w 1987 roku. Niekiedy uznawany za niepokornego, zagrał w takich filmach jak: “Miasto 44” oraz “Pod Mocnym Aniołem”, “Jeziorak”. Jednak to “Pitbull. Niebezpieczne kobiety” Patryka Vegi przyniósł mu największą rozpoznawalność. To nie ostatnie jego słowo, a Fabijański przygotowuje się do kolejnych projektów.

Piotr Stramowski

Również urodzony w roku 1987. Także swoją popularność zawdzięcza Patrykowi Vedze. “Pitbull: Nowe porządki” i “Pitbull: Niebezpieczne kobiety” to rola policjanta Majami. Wcześniej były mniejsze role, jednak to Vega stał się dla niego swoistą furtką, która dała także zdecydowanie większe możliwości, jakie Stramowski wykorzystuje z wielkim powodzeniem. Nawet, jeżeli bierze się pod uwagę seriale. “Na noże” to serial TVN, gdzie aktor wcielał się w jedną z główniejszych postaci – kucharza Darka.

Maciej Musiał

Nazywany złotym chłopcem polskiego show-biznesu. Maciej Musiał urodził się w 1995 roku. Miał 9 lat, kiedy było dane mu zagrać pierwszą rolę w “Futrze”. Od tego momentu minęło już sporo czasu, a jego portfolio ról aktorskich stale się powiększa. Znany głównie z “Rodzinka.pl”, może także pochwalić się rolami w takich produkcjach jak: “Mój Biegun”, “Czas Honoru” czy “Krew z Krwi”.

Józef Pawłowski

Urodzony w 1990 roku, jest obiektem westchnień wielu nastolatek. Najbardziej znany jest z występu w “Miasto 44” Jana Komasy. Jednak debiutował znacznie wcześniej. Jego dorobek ról jest znacznie bogatszy: “Wałęsa. Człowiek z nadziei” i “Bilet na Księżyc”, „Dziewczyny ze Lwowa”, “Bodo” oraz “Belfer”. Ciekawostką jest to, że ma on brata – Stefana Pawłowskiego, cztery lata starszego. Obydwoje są aktorami. Jednak to Józef jest tym bardziej znanym w środowisku aktorskim.

Kamil Szeptycki

Młodzieniec, który urodził się w 1991 roku, dał się poznać dzięki niesamowitej roli Alka w “Kamieniach na Szaniec”. Potem przyszedł serial TVN “Aż po sufit”. Do niego (a właściwie to do jego bohatera) należały również “Wojenne dziewczyny”. Kamil nie ma może wielu ról, ale na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Wymieniając polskich aktorów młodego pokolenia, którzy odnoszą kolejne sukcesy, można również wspomnieć o:

  • Bartoszu Gelnerze, który urodził się w 1988 roku;
  • Marcinie Kowalczyku – ur. 1987 roku;
  • Tomaszu Ziętku – ur.1989 roku;
  • Nikodemie Rozbickim – ur. 1992 roku;
  • Mateuszu Więcławku – ur. 1993 roku;
  • Kamilu Kuli – ur. 1989 roku.

Każdy z nich ma coś do powiedzenia, jeżeli chodzi o polską kinematografię.

Dodaj komentarz