Home Newsy 1983: pierwszy zwiastun polskiego serialu Netflixa. Ale klimat! Kiedy premiera?

1983: pierwszy zwiastun polskiego serialu Netflixa. Ale klimat! Kiedy premiera?

1983: pierwszy zwiastun polskiego serialu Netflixa. Ale klimat! Kiedy premiera?

Pojawił się pierwszy zwiastun polskiego serialu Netflixa – 1983. Zapowiada się niezwykle klimatyczny thriller szpiegowski w alternatywnej rzeczywistości. Kiedy premiera polskiego serialu Netflixa?

1983 to trzymający w napięciu thriller konspiracyjny, wielowątkowa opowieść o alternatywnej rzeczywistości i Polsce z roku 2003, jakiej nie znamy. 1983 zaskakująco łączy gatunki – wartka akcja i wątek kryminalny przeplata się z historią miłosną i opowieścią o poszukiwaniu prawdy – a wszystko to na tle międzynarodowego spisku w pełnym tajemnic świecie, w którym to Polska zdaje się rozdawać karty.

O czym będzie serial 1983?

Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Teraz, w 2003 roku, po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

Kto w głównych rolach w polskim serialu Netflixa?

Serial wyreżyserowały cztery cenione artystki: Katarzyna Adamik, Olga Chajdas, Agnieszka Holland i Agnieszka Smoczyńska. W rolach głównych występują Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra i Zofia Wichłacz. W znakomitej obsadzie znaleźli się także Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus, Mateusz Kościukiewicz oraz Ewa Błaszczyk.Zwiastun serialu 1983:

Kiedy premiera polskiego serialu Netflixa – 1983?

Wszystkie 8 odcinków ukaże się już 30 listopada na całym świecie – tylko na Netflix.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale – Netflix

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *