Home Newsy A może osobny serial w uniwersum TEGO odcinka Black Mirror?

A może osobny serial w uniwersum TEGO odcinka Black Mirror?

A może osobny serial w uniwersum TEGO odcinka Black Mirror?

Pierwszy odcinek 4. sezonu Black Mirror zatytułowany USS Callister jako osobny serial? Reżyser chciałby wycisnąć z tego tematu znacznie więcej. SPOILERY!

USS Callister przed premierą był promowany jako pastisz Star Treka. Widzowie totalnie nie byli świadomi, że to przykrywka przed znacznie bardziej rozwiniętą fabułą. Odcinek, w którym pełen kompleksów programista odgrywa się na klonach posiadających własną świadomość w grze, został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, jednak jak to bywa wśród widzów – z tym już bywa różnie. Także Wasze komentarze związane z najlepszym odcinkiem nowego sezonu Black Mirror nas w tym utwierdzają:

Toby Haynes, reżyser tego odcinka nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony z efektu finalnego. Ba, dostrzeżono potencjał na osobny serial. W jednym z wywiadów powiedział, że poruszono z nim ten temat:
„Rozmawiałem z producentką Louise Stutton, która wpadła na świetny pomysł, by stworzyć z tego serial telewizyjny pod tytułem USS Callister. To byłby prawdopodobnie jeden z najlepszych pilotów, który dodatkowo ja stworzyłem! Więc jestem jak najbardziej zainteresowany ewentualnym spin-offem (…) Czy będę osobą odpowiedzialną za projekt? Tego nie wiem (…), ale byłbym chętny by raz jeszcze pracować z aktorami i ekipą. To prawdziwy prezent dla reżysera.”

Nie są to jednak oficjalne potwierdzenia, więc na ten moment należy traktować je z odpowiednim dystansem. Musimy jednak przyznać, że zakończenie odcinka jest na tyle otwarte, że z powodzeniem możnaby całość rozbudować i stworzyć świetny psychologiczny serial science fiction. Co sądzicie o tym pomyśle?

ZOBACZ TAKŻE: Black Mirror przewidziało pomysł Apple?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *