Home Newsy A najgorsza scena z Gry o tron to…

A najgorsza scena z Gry o tron to…

A najgorsza scena z Gry o tron to…

Gra o tron nie jest idealna i ma swoje wady. Są tego świadomi sami twórcy, którzy wybrali ich zdaniem najgorszą scenę z całej serii. O jaki moment chodzi?

W trakcie panelu na South by Southwest, Dan Weiss i David Benioff wyjawili publiczności, która scena z Gry o tron ich zdaniem jest najgorsza. Oboje nie mają co do tego wątpliwości – nie są dumni z momentu przedstawionego w pierwszym odcinku, gdy widzimy Jona Snowa, Brana Starka oraz Theona Greyjoya półnagich z powodu… obcinania ich włosów.

Twórcy Gry o tron przyznali, że to najgorsza napisana przez nich scena, która nie wiadomo po co tam w ogóle jest. Do tego bohaterowie prężą swoje nagie torsy i całość wygląda dość tandetnie. Jedyne wytłumaczenie, to fakt że między kolejnymi fragmentami brakowało ciągłości. Było kilka dokrętek, przez co twórcy chcieli nie mieć problemu z tym, że każdy z bohaterów nieco inaczej wygląda.

Oto najgorsza scena z Gry o tron – opatrzona komentarzem twórców:
Czekamy na 7. sezon Gry o tron, który zadebiutuje już 16 lipca 2017 roku. Premiera została ujawniona w dość spektakularny sposób. Niestety, do końca całej historii zostało już bardzo mało odcinków. Czekamy na wielki finał! W ramach oczekiwania sprawdźcie, jak powinni wyglądać główni bohaterowie, gdyby przenieść ich prosto z książek oraz niesamowite ilustracje koncepcyjne z 6. sezonu.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie książki fantasy