Home Newsy Jeśli kogoś boicie się w horrorach, to właśnie JEGO! To on zagrał w REC i innych filmach grozy

Jeśli kogoś boicie się w horrorach, to właśnie JEGO! To on zagrał w REC i innych filmach grozy

Jeśli kogoś boicie się w horrorach, to właśnie JEGO! To on zagrał w REC i innych filmach grozy

Oglądając takie horrory jak REC, Mama czy też graną w kinach Babę Jagę, często obstawiamy, że wszelkie demony i stwory są stworzone przy pomocy efektów CGI. Nic bardziej mylnego. Od lat w tego typu przerażające postacie wciela się pewien hiszpański aktor.

Javier Botet już od kilku lat z powodzeniem występuje w horrorach. Cierpi on na zespół Marfana – stąd jego wzrost, bardzo chuda sylwetka i charakterystycznie wydłużone kończyny. Jednak dzięki takiej aparycji, z powodzeniem może się wcielać w najbardziej demoniczne postacie.

W jakich filmach zagrał? Na swoim koncie ma całą serię REC czy też przerażającą Mamę, ale wystąpił również w hollywoodzkich horrorach takich jak Crimson Peak, Obecność 2 czy też Baba Jaga. A w niedługim czasie będzie można go zobaczyć w Mumii, czy ekranizacji powieści Stephena KingaTo. Oprócz tego, wziął udział w pracach motion capture w Obcym: Przymierzu, więc wiadomo już, skąd zaczerpnięto ruch ksenomorfów.

A jak aktor prezentuje się na planach filmowych? W charakteryzacji prezentuje się przerażająco – zarówno jako zombie, demon czy też duch.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 100 – najlepsze horrory i filmy grozy1Javier Botet na planie #1

Aktor z horrorów Rec Mama Baba Jaga
Fot. imgur


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *