Home Newsy Angel.A – polski film SF potrzebuje wsparcia fanów!

Angel.A – polski film SF potrzebuje wsparcia fanów!

Angel.A – polski film SF potrzebuje wsparcia fanów!

Już jakiś czas temu pisaliśmy o polskim filmowym projekcie SF zatytułowanym Angel.A. Twórcy tej nietuzinkowej produkcji w klimacie Blade Runnera, potrzebują wsparcia fanów!

O czym będzie film Angel.A?

Świat po globalnym konflikcie. Rządy upadły. Kontrolę nad światem przejmują korporację. Naukowcy tworzą sztuczną inteligencją, jednak protokoły bezpieczeństwa pozbawiają ją wolności wyboru. Dlatego w świecie ludzi roboty pełnią tylko funkcję służebne. Robot-kobieta o wspomnieniach zmarłej dziewczyny – ANGEL model A zostaje przez swojego stwórcę pozbawiony protokołów bezpieczeństwa przez co sam może dokonywać wyborów. Z racji swojej wyjątkowości ANGEL.A musi uciekać. Towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna o imieniu Janus. Razem próbują dotrzeć do mitycznego Azylu położonego daleko za pustkowiami…

Na co ekipa Angel.A zbiera pieniądze?

Ekipa profesjonalistów działających z pasją zrealizowała już większość najtrudniejszych zdjęć z efektami specjalnymi oraz są po etapie preprodukcji – został już stworzony cały scenopis, wybrano lokalizacje i zakupiono niezbędne modele CGI.

O twórcach więcej przeczytacie w tym miejscu, zaś teraz oddajmy im głos:

Zebrane pieniądze przeznaczymy przede wszystkim na mastering dźwięku. Jak oglądacie polski film to myślicie sobie: „przydałyby się napisy bo nie słychać co aktorzy mówią”? My też tak myślimy – i to w przypadku większości polskich produkcji. Chcemy by nasz film nie drażnił nikogo kiepskim dźwiękiem, a to wymaga zatrudnienia wyspecjalizowanej firmy. A to z kolej generuje koszta.

Dodatkowo potrzebujemy wsparcia finansowego na transport do oddających klimat filmu lokacji. Następnie modele 3D wysokiej jakości. Dotychczas sami pokrywaliśmy koszty związane z ich zakupem, ale budżet zaczął gwałtownie topnieć. Ostatnim rzeczą na która zbieramy jest wynajem dużego agregatu prądotwórczego potrzebnego do oświetlenia nocnych zdjęć. Do tego dochodzi scenografia i kostiumy. Uważamy, że nasza opowieść jest warta tego by ja opowiedzieć dobrze, ale nie zrobimy tego bez waszej pomocy.

Gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy?

Ekipa zbiera pieniądze przy pomocy platformy Polak Potrafi. Dla twórców liczy się każda wpłacona złotówka. Za wsparcie oferują między innymi:

  • ekskluzywny  dostęp do filmu
  • zamknięte spotkanie z twórcami
  • scenariusz
  • plakat filmu
  • film na Blu-ray
  • i wiele więcej!

Dokładne szczegóły znajdziecie tutaj: https://polakpotrafi.pl/projekt/angel-a?gab=2

Więcej informacji o filmie

Więcej informacji o filmie, jego twórcach, dodatkowe fotki z planu i wszelkie przecieki, znajdziecie na oficjalnym profilu facebookowym. Zdjęcia do Angel.A już trwają, więc można spodziewać się w niedalekiej przyszłości dużo ciekawych wieści. My trzymamy rękę na pulsie i polecamy projekt Waszej uwadze!