Home Newsy Ant-Man i Osa: ile scen po napisach? Znamy odpowiedź

Ant-Man i Osa: ile scen po napisach? Znamy odpowiedź

Ant-Man i Osa: ile scen po napisach? Znamy odpowiedź

Wraz z premierą każdego widowiska kinowego uniwersum Marvela na usta widzów ciśnie się jedno pytanie: ile scen po napisach? Dziś poznaliśmy odpowiedź od osób uczestniczących w amerykańskich pokazach przedpremierowych.

Tradycją każdego fana MCU jest uczestniczenie w seansie aż do ostatniej sceny po napisach. Te zostały wprowadzone już w Iron Manie, z miejsca kradnąc serca widzów na całym świecie. Niektóre sceny zapowiadają kolejne widowiska franczyzy, inne mają na celu rozbawienie odbiorcy. Marvel rozwinął tę modę współczesnego kina blockbusterowego do tego stopnia, że w Spider-Manie: Homecoming znalazła się scena parodiująca tendencję do umieszczania podobnych materiałów filmowych w napisach. Kapitan Ameryka otwarcie przełamał czwartą ścianę i zadrwił z widzów czekających na krótkie wideo aż do samego końca seansu. Jak zatem wygląda sprawa w przypadku Ant-Man i Osa?

Ant-Man 2 – ile scen po napisach?

Amerykańska premiera Ant-Mana i Osy zaplanowana została na 6 lipca. Polska dystrybucja pozwoli zapoznać się rodzimym odbiorcom z filmem dopiero miesiąc później. Ciężko będzie w takiej sytuacji uniknąć jakichkolwiek spoilerów… Tym bardziej, że widowisko posiada podobno ścisły związek z Wojną bez granic.

Jak donoszą informacje opublikowane przez amerykańskich widzów uczestniczących w pokazach przedpremierowych, Ant-Man i Osa posiada dwie sceny po napisach. Niektórzy odbiorcy podkreślają nawet, że materiały zawarte po pełnometrażowej fabule stanowią najlepszy element widowiska! Podobnie rzecz miała miejsce przy okazji Deadpoola 2. Pozostaje mieć nadzieję, że w tej kwestii produkcja nie popełni tego samego błędu, co kontynuacja przygód gadatliwego najemnika.

Pierwsze recenzje, opinie i komentarze po seansie Ant-Mana i Osy:

ZOBACZ TAKŻE: Kogo zobaczymy w Avengers 4? Chyba poznaliśmy kilka odpowiedzi

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *