Home Newsy Avengers: Endgame – dokrętki filmu Marvela. Kto z bohaterów na planie?

Avengers: Endgame – dokrętki filmu Marvela. Kto z bohaterów na planie?

Avengers: Endgame – dokrętki filmu Marvela. Kto z bohaterów na planie?

Avengers: Endgame wielkimi krokami zbliża się do kwietniowej premiery. Twórcy kończą swój film, realizując ostatnie dokrętki. Nie zgadniecie, kto znalazł się na planie! Czyżby kolejna nieżyjąca osoba powróciła do MCU? SPOILERY

UWAGA SPOILERY! Avengers: Wojna bez granic nie była życzliwa dla superbohaterów. Kolekcjonowanie Kamieni Nieskończoności oraz późniejsza eksterminacja połowy wszechświata zasiała pustki w szeregach herosów. Z życiem pożegnał się m.in. Loki, Spider-Man oraz Gamora. Wiadomo, że w zbliżającej się odsłonie kinowego uniwersum Marvela, superbohaterom uda się odwrócić działanie Rękawicy Nieskończoności. Co za tym idzie: cofnięte zostaną wszystkie śmierci zadane przez Thanosa pod koniec widowiska. Fanów bardziej interesuje, co stanie się z bohaterami zabitymi przed finałem filmu. Osobiście uważam, że permanentnie z życiem pożegnał się tylko przyrodni brat Thora. Zwłaszcza, że aktorka wcielająca się w Gamorę była widziana na planie dokrętek Avengers: Endgame.

Avengers: Endgame – Nebula pojawi się w filmie

W mediach społecznościowych znalazły się wpisy dwóch aktorek z planu Avengers: Endgame. Pierwszy należał do Karen Gillan, wcielającej się w Nebulę. Tutaj widzowie nie powinni się dziwić, bohaterka przeżyła w końcu wydarzenia z Wojny bez granic.

Po raz kolejny zmywam niebieską farbę spod moich paznokci.

Avengers: Endgame – czy powróci również ona?

Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku Zoe Saldany. Grana przez nią Gamora zginęła z rąk swojego ojca, Thanosa, zanim Szalony Tytan zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności. Kwestia jej ożywienia nie jest tak oczywista, jak w przypadku Doktora Strange’a albo Bucky’ego. Co ciekawe, ją także zobaczymy na planie widowiska. Aktorka opublikowała niedawno wideo na swoim Instagramie. Materiał ilustruje żmudny proces nakładania charakteryzacji:

Pojawiają się zatem dwie opcje: albo aktorka faktycznie zmartwychwstanie w zbliżającym się widowisku, albo wystąpi w scenach retrospekcji. Zresztą, nie jest jedyną zmarłą postacią, która powróci w Avengers: Endgame. Widzowie zobaczą również Crossbonesa oraz Starożytną.

Istnieje możliwość, że superbohaterowie odwrócą działanie Rękawicy Nieskończoności za sprawą podróży w czasie. Osobiście nie jestem zwolennikiem tego rodzaju rozwiązań fabularnych (zwłaszcza w kinie). Z drugiej strony Samuel L. Jackson (filmowy Nick Fury) zdradził niedawno, że Kapitan Marvel będzie posiadała moc cofania się w czasie. Możliwe również, że Ant-Man zabierze herosów do wymiaru kwantowego – wszystko, aby uratować wszechświat.

Avengers: Endgame – kiedy premiera?

Jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się w kwietniu 2019 roku, kiedy Avengers: Endgame trafi na ekrany kin.

ZOBACZ TAKŻE: Spider-Man: Daleko od domu – pierwszy zwiastun. Mysterio atakuje!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *