Home Newsy Avengers: Koniec gry na Disney+ z nową sceną. Kto występuje? Tony Stark i inna postać MCU

Avengers: Koniec gry na Disney+ z nową sceną. Kto występuje? Tony Stark i inna postać MCU

Avengers: Koniec gry na Disney+ z nową sceną. Kto występuje? Tony Stark i inna postać MCU

Wystartowała nowa platforma streamingowa: Disney+. Wśród oferowanych na niej filmów oraz seriali znalazły się największe hity Marvela, w tym Avengers: Koniec gry. Widowisko jest prezentowane w rozszerzonej wersji i posiada nową scenę. Nie znajdziecie jej nawet w ekskluzywnym wydaniu Blu-ray.

Niedawno poinformowaliśmy was, że swój żywot na rynku platform streamingowych rozpoczęła Apple TV+. Teraz konkurencja Netflixa oraz HBO GO zacieśni się jeszcze o Disney+. Serwis z pewnością przyciągnie na siebie uwagę fanów kina głównego nurtu. Disney rozpoczął jego emisję z przytupem – od zaprezentowania widzom pierwszego aktorskiego serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Oprócz tego platforma zgromadziła wszystkie produkcje z logiem Disneya, większość tytułów z kategorią wiekową PG-13 od 20th Century Fox oraz całą franczyzę Marvela.

Widzowie już dzisiaj mogą zobaczyć najbardziej dochodowy film wszech czasów – Avengers: Koniec gry. Nie zabraknie zaskoczeń. Prezentowana wersja posiada dodatkową scenę, której nie znajdziecie w kinie ani na domowych wydaniach widowiska.

Avengers: Koniec gry – usunięta scena

Chociaż pełny czas trwania Avengers: Koniec gry liczył prawie trzy godziny, twórcy i tak nie zmieścili w nim całego zrealizowanego materiału. Zabrakło m.in. wzruszającego spotkania Tony’ego Starka ze swoją córką. Dorosłą Morgan Stark gra Katherine Langford. Dopiero osoby, które wykupiły subskrypcję Disney+, będą mogły zobaczyć oryginalną scenę z filmu. Nie znajdziecie jej na żadnym wydaniu DVD ani Blu-ray.

Ostatnia rozmowa ojca z córką jest wyjątkowo wzruszająca. Rozgrywa się tuż przed śmiercią superbohatera. Tony rozmawia z Morgan na temat jej dorosłości. Żałuje, że nie zobaczy, jak jego dziecko dorasta i znajduje swoją ścieżkę w życiu.

Jedyne, co nie podoba mi się w tej scenie, to koszmarnie sztuczna przestrzeń, symbolizująca poziom metafizyczny widowiska MCU. Szkoda, że wygenerowane komputerowo tło wygląda jak niewykorzystana lokacja z trylogii prequeli George’a Lucasa.

Avengers: Koniec gry – zobaczcie usuniętą scenę:

Avengers: Koniec gry – epicki finał MCU

Avengers: Koniec gry jest epickim finałem 11 lat kinowego uniwersum Marvela, czyli filmów wchodzących w skład Infinity Saga. Widzowie pożegnali w nim część superbohaterów, pozostałych zostawili na zupełnie nowej ścieżce ich życia. Kolejne widowiska, takie jak Czarna Wdowa, The Eternals albo Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings przedstawią nowe kontinuum, prawdopodobnie nieposiadające postaci Thanosa oraz Kamieni Nieskończoności.

Równocześnie Avengers 4 okazał się najbardziej dochodowym filmem wszech czasów, przeganiając nawet Avatara i Titanica w reżyserii Jamesa Camerona. W sumie finał Infinity Saga zarobił 2,798 miliardów dolarów w kinach na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE: Znamy usunięte sceny z Thora: Ragnarok! Pojawia się w nich zmarła postać z MCU oraz… seks-macki!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *