Home Newsy Powstanie rozszerzona wersja Avengers: Wojna bez granic! Usunięte sceny – co w nich zobaczymy?

Powstanie rozszerzona wersja Avengers: Wojna bez granic! Usunięte sceny – co w nich zobaczymy?

Powstanie rozszerzona wersja Avengers: Wojna bez granic! Usunięte sceny – co w nich zobaczymy?

Powstanie rozszerzona wersja Avengers: Wojna bez granic. Usunięte sceny skupią się prawdopodobnie na najgroźniejszym złoczyńcy z uniwersum Marvela. Za mało Thanosa w trakcie seansów kinowych? Już wkrótce fani będą mogli lepiej poznać jego przeszłość.

Kinowe uniwersum Marvela przez długi czas zmagało się z jedną, stale powracającą wadą: kiepskimi złoczyńcami, których motywacje nie uzasadnione były niczym więcej, jak frustracją lub chorą żądzą władzy. Owszem, Thor przyniósł światu intrygującego Lokiego, jednak postać szybko wpisała się w klasyczny stereotypy antybohatera, a nie szanującego się łotra na skraju bezprawia. Z odsieczą nadszedł rok 2018. Najpierw ekrany kin zaatakował Eric Killmonger w Czarnej Panterze. Później Wojnę bez granic rozpętał Thanos, kradnąc serca widowni na całym świecie. Wielu widzów okrzyknęło go najlepszym kinowym złoczyńcą, bazującym na postaci z komiksu. W najgorszym wypadku zajmował on drugie miejsce, wyprzedzony wyłącznie przez Jokera w interpretacja Heatha Ledgera. Jeśli jednak wciąż brakuje Wam dostatecznie dużo scen z udziałem Thanosa, poczekajcie na rozszerzoną wersję filmu…

Avengers: Wojna bez granic – usunięte sceny: co zobaczymy?

Na tak znakomitą kreację złoczyńcy zebrała się współpraca aż czterech artystów: z jednej strony wizja Thanosa urodziła się w głowie reżyserów Wojny bez granic, braci Russo, ci skontaktowali się z twórcą postaci, Jimem Starlinem. Finalnie ich pomysł zmaterializował Josh Brolin, aktor wcielający się w niebezpiecznego kosmitę (niech się Deadpool śmieje, ile chce – Thanos Brolina na łeb na szyję bije kreację Cable’a). W sieci znaleźć można nawet głosy, że antagonista Infinity War był głównym bohaterem widowiska. Niektórym fanom wciąż mało postaci – z pomocą nadejdzie wydanie DVD i Blu-Ray filmu.

Jim Starlin ujawnił w wywiadzie dla portalu Collider, że bracia Russo zrealizowali 30 minut filmu poświęcone wyłącznie przeszłości Thanosa. Niestety, materiał nie znalazł się w kinowej wersji widowiska. Twórca postaci Szalonego Tytana zapewnia, że jeszcze nic straconego. Przedstawiciele Marvela mogą zamieścić usuniętą sekwencję do domowego wydania Avengers: Wojny bez granic. Szczegóły materiału pozostają nieznane.

Avengers: Wojna bez granic trafi na DVD i Blu-Ray 14 sierpnia bieżącego roku.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *