Home Newsy Jak inaczej mógł się nazywać BB-8? Miał nawet żeński pseudonim!

Jak inaczej mógł się nazywać BB-8? Miał nawet żeński pseudonim!

Jak inaczej mógł się nazywać BB-8? Miał nawet żeński pseudonim!

BB-8 to jedna z najfajniejszych postaci z nowych części Gwiezdnych wojen. Ten uroczy droid rozkochał w sobie większość widzów. Jakie imiona mógł nosić?

Jak to często bywa, zanim film trafi do kin, scenariusz oraz wszelkie imiona postaci zmieniają się wielokrotnie. Wyobrażacie sobie, żeby Yoda miał inne imię? To jest przecież nie do pomyślenia… Co tam imię – dobrze, że zmieniono głos Dartha Vadera, bo pierwotnie brzmiał tragicznie! Takich smaczków związanych z Gwiezdnymi wojnami jest multum, więc nic dziwnego, że BB-8 również miał pierwotnie nosić inne imię.

Neal Scanlan, który zajmował się efektami specjalnymi przy filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy zdradził, że imię BB-8 dla sympatycznego droida powstało na bardzo późnym etapie produkcji.

Jak mógł się nazywać BB-8 z Gwiezdnych wojen?

Uwaga – z pewnością będziecie zaskoczeni. Droid miał nosić żeński pseudonim Snow Girl lub luzackie imię Globe. A to podobno tylko jedne z kilku nazw, których już nie zdradzono. Na szczęście, pozostał BB-8, które bardzo fajnie się wymawia i jeszcze lepiej brzmi.
A jakbyście się zastanawiali, co w środku ma BB-8, to ostatnio krążą pogłoski, że steruje nim… A zresztą – zobaczcie sami! 😉

ZOBACZ TAKŻE: Jak mógł wyglądać Kylo Ren? Ta fryzura z pewnością by zaskoczyła widzów

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *