Home Newsy Będzie 2. sezon serialu Dark! Czy to najlepszy serial Netflixa spoza USA?

Będzie 2. sezon serialu Dark! Czy to najlepszy serial Netflixa spoza USA?

Będzie 2. sezon serialu Dark! Czy to najlepszy serial Netflixa spoza USA?

Podobał Wam się niemiecki serial Netflixa zatytułowany Dark? Mamy dobrą wiadomość – powstanie 2. sezon!

Jak donosi prestiżowy Variety, Netflix jest bardzo zadowolony z niemieckiego serialu i zamówił 2. sezon. Na ten moment nie wiadomo ile będzie odcinków, ani kiedy premiera. Mamy za to kilka ciekawych informacji związanych z oglądalnością.

Dark najlepiej się oglądał w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Turcji, Hiszpanii, Francji i we Włoszech. Czy w Polsce serial dobrze się obejrzał? Takich informacji nie posiadamy, ale patrząc na to, ile komentarzy wywołał na naszym fanpage’u (i nie tylko!) na krótko po premierze, to obstawiamy, że cieszył się dużą popularnością:

Nam również całość bardzo się spodobała – więcej na ten temat znajdziecie w recenzji serialu Dark. Twórcy zaś zapewniają, że czeka nas jeszcze wiele niespodzianek:

„Jesteśmy przytłoczeni pozytywnym odbiorem Dark i cieszymy się takim odbiorem publiki na całym świecie. Fani serialu mogą być pewni, że jeszcze ich zaskoczymy.”
Czekamy w takim razie na 2. sezon oraz jeszcze bardziej na polski serial Netflixa, który został zapowiedziany już jakiś czas temu.

ZOBACZ TAKŻE: Czy to będzie nowa jakość wśród seriali SF? Za kulisami nowego serialu Netflixa

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *