Home Newsy Będzie nowy Hellboy! Ale bez Rona Perlmana…

Będzie nowy Hellboy! Ale bez Rona Perlmana…

Będzie nowy Hellboy! Ale bez Rona Perlmana…

Mike Mignola, twórca postaci Hellboya poinformował, że ruszają prace nad nowym filmem. Nie będzie to jednak kolejna część, a reboot.

Przez lata Guillermo del Toro i Ron Perlman walczyli o trzecią cześć Hellboya, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Tego się jednak zupełnie nie spodziewaliśmy – będziemy mieli do czynienia z restartem i wygląda na to, że fani powinni być bardzo zadowoleni.

Hellboy dla dorosłych widzów!

Nowy Hellboy ma mieć kategorię wiekową R, czyli możemy się spodziewać poważniejszego i brutalniejszego filmu niż miało to miejsce dotychczas. Wedle tego, produkcja nie będzie dostępna w kinach USA dla osób poniżej 17 roku życia (chyba że z opiekunem).

Kto będzie nowym Hellboyem?

Tytułową rolę ma zagrać David Harbour, który najlepiej znany jest z roli policjanta z serialu NetflixaStranger Things. Czy okaże się lepszy niż Ron Perlman?

David Harbour Hellboy
Fot. Netflix

Ortodoksyjni fani pewnie nie będą zadowoleni, jednak nam ten wybór bardzo pasuje!

Kto reżyserem Hellboya?

Roboczy tytuł filmu to Hellboy: Rise of Blood Queen. Scenarzystami są Andrew Cosby, Christopher Golden i Mike Mignola. Reżyserią zajmie się Neil Marshall, który ma na swoim koncie między innymi takie filmy jak Centurion, Zejście czy też Dog Soldiers. Oprócz tego stał za kamerą kilku odcinków Gry o tron – nakręcił między innymi słynną bitwę nad Czarnym Nurtem. Data premiery na ten moment nie jest znana.
ZOBACZ TAKŻE: Najbrutalniejsze filmy o superbohaterach