Home Newsy Belfer: kto zabił, kto jest mordercą?

Belfer: kto zabił, kto jest mordercą?

Belfer: kto zabił, kto jest mordercą?

Kto zabił Asię Walewską? Kto jest mordercą? Belfer – wielki finał i rozwiązanie zagadki w niedzielę 27 listopada wieczorem. A jak typują bukmacherzy?

Bukmacherzy co roku typują, kto otrzyma Oscara, ale nie zdarzyła się jeszcze sytuacja, by można było postawić zakłady związane z polskim serialem. Tymczasem w serwisie LVbet można postawić zakłady na to, kto jest zabójcą Asi Walewskiej.

Przypomnijmy, że Belfer od Canal+ przedstawia śledztwo nauczyciela z Warszawy (Maciej Stuhr) w sprawie morderstwa nastolatki w prowincjonalnym miasteczku Dobrowice. Okazuje się, że w małej miejscowości każdy skrywa swoje mroczne tajemnice. Naszą opinię o serialu Belfer znajdziecie w recenzji, zaś jeśli nie wierzycie, że w Polsce można nakręcić ciekawe produkcje, to tutaj znajdziecie nowe polskie seriale, które warto zobaczyć.

Belfer: kto zabił, kto jest mordercą? Typujemy!
1Brat Adriana Kusia - kurs 25 zł

Belfer: kto zabił, kto jest mordercą?
Fot. materiały prasowe

To chyba najbardziej absurdalny pomysł, dlatego jeśli ktoś postawi na tego chłopca i okaże się, że w jakimś stopniu jest odpowiedzialny za morderstwo, to z pewnością się wzbogaci… Ale scenarzyści raczej nie wpadli na tak szalony pomysł.


  • Golbi

    Nie wierzę ze to Ewelina kompletnie nie znana aktorka kolacja z nią nie ma sensu to Ojciec Macka osoba łączy dwie strony układanki syna chłopaka Asi i Grzegorza Molende kochanka.